او هر تجربه تعداد

Kishan Pedhapally که در راه اندازی خود را Asav شراب بود یک بار شناخته شده به تمام مدیران هتل ها و کسانی که در F&B کسب و کار به عنوان سولا کیشان به دلیل ثابت خود را تعامل با (سولا) نام تجاری. اتفاقا او نیز کلام در آوردن هزینه مجوز از ₹2 لاخ به ₹10,000 در هر برچسب. این شامل بسیاری از سال های بی حد و حصر بازديد و ملاقات با کسب و کار سر از رستوران ها و سیاست گذاران و تصمیم گیری مصرف کنندگان می شود که در آن او است. او ممکن است یک شراب فرد اما او شروع صبح خود را با تبریک دوستان و همکاران کسب و کار با یک نوشیدنی مسئولانه’ پیام. “من هرگز در حد عبور از دو لیوان شراب زمانی که من هستم کردن مهمانی. من کاملا معتقدم که در بهره گیری از این نوشیدنی” سهام کیشان.

Kishan می تواند در برخورد با نام تجاری خود را از شراب در حال حاضر, اما او نمی باید گلگون شروع می شود. او recollects خود آغاز فروتن با یک لبخند هرگز مایل به مخفی کردن و یا آن را فراموش کرده ام. “پس از من می آیند از یک خانواده متوسط است, من می دانستم که من مجبور به مبارزه اگر من می خواهم به چیزی خارج از خودم; چیزی بیشتر از خانه آوردن یک حقوق و دستمزد. من شروع به مدل سازی در طول روز به کالج برای کسب پول جیب و گرفتن برخی از دید. من نمی خواهد می گویند که من موفق اما آن را قطعا به من کمک کرد تا گام به گام و جهان,” او می گوید.

این زمانی بود که او و دوستان خود شنیده شغل در سابق Bhaskara کاخ; آنها شروع به پریدن کرد ، “ما پیوست و به عنوان جانشین در هتل. دوستان من به نام آن واریز شده در عرض یک هفته. من نمی خواهید به چشم پوشی از یک هفته حقوق و دستمزد پس از کار سخت, بنابراین من ادامه داد: برای تکمیل این ماه است. من احساس کردم این امر می تواند غیر حرفه ای به ترک میدوی; اگر من ترک آن را نیز به من داد تا در اولین کار من. تکمیل یک ماه بود که من در زمان,” recollects کیشان.

با ماه است که حقوق و دستمزد در جیب خود کیشان مشخص شد برای تبدیل شدن به یک مکانیک.

پس او نمی دانست چه چیزی می تواند خوب گزینه های حرفه ای او می خواست به سعی کنید چیزهایی که او می دانست که او می تواند اداره کند. “گاراژ مردم مرا شستن اتومبیل به عنوان کارآموزی” او می خندد. بنابراین کیشان شسته اتومبیل و واقعا نمی توانید برای رفع هر خودرو. سپس او در مورد فرصت های شغلی. “در این زمان بود که مشروب ممنوعیت برداشته شد. Smirnoff شد و از ورود به دولت (سپس آندرا پرادش). کار تماس بود برای یک مدیر فروش. همانطور که من وارد این اتاق در مینروا با دوستان من همه ما می تواند شد و افراد با تجربه. در مورد 2pm دوستان من اصرار داشت که ما را ترک گفتند ما نمی تواند امید زیادی علیه نامزدها با تجربه. من منتظر تا من به نام برای چت در 10pm. آنها به من صحبت کرد و از من خواست تا دوباره روز بعد این ادامه برای یک هفته. در نهایت من ارائه شد و من بهترین من برای اثبات آنچه به من وعده داده شده” recollects کیشان.

به عنوان یک تاجر کیشان می گوید اگر شما شرمنده از انجام هر کاری که نیاز به ایجاد نام تجاری قابل رویت و سپس شما را پیدا خواهد کرد آن را سخت به موفقیت است. پس از چند سال با Smirnoff, کیشان نقل مکان کرد به یک شراب شرکت. “همه چیز رضایت مندانه تا هزینه مجوز پیاده شد. که افزایش متاثر از بازار و نام تجاری من مشغول به کار بود با تصمیم به تعطیل عملیات در حیدرآباد,” او گفت:.

این زمانی است که کیشان کشیده تا جوراب خود را و ماه را صرف هل دادن فایل به دنبال کاهش هزینه مجوز از اتاقی به اتاق دیگر در دبیرخانه. “₹10,000 در هر برچسب. آن را خسته کننده ترین کار بدون دانستن اینکه آیا من موفقیت یا شکست است. در نهایت زمانی که موفق شدم همه اطلاع از زمان من است. که موفقیت واقعی است. اما در حال حاضر من می دانم که وجود دارد این است که هیچ احساس بهتری نسبت به کار و راه اندازی خود من شراب با نام تجاری. وجود دارد بسیاری از بازدیدکننده داشته است به و وپیش ناسیک حمل بطری شراب به دید تجاری. در حال حاضر که در آن قابل مشاهده است, من احساس می کنم من قادر به زندگی می کنند رویای من,” لبخند کیشان.

چه او برنامه ریزی برای انجام بعدی ؟ “شروع یک شراب منحصر به فرد و باشگاه سالسا. که من راه رفتن به عنوان بسیاری به عنوان مورد نیاز برای ایجاد این اتفاق می افتد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر