شاهین’ Trae جوان 39 امتیاز و 18 پاس گل در پیروزی 76ers

Trae جوان فکر آن را برای او مهم است و به بازی تا وضعیت خود را به عنوان یک All-Star استارت. پس از همه, شاهین’ گارد نقطه همسان شد برابر دو از همه ستاره هم تیمی.

“من احساس می کنم من نیاز به اثبات خودم کمی” جوان گفت:.

جوان تحقق هدف خود به ثمر رساند 39 امتیاز و با اضافه کردن یک حرفه ای بالا 18 کمک به سرب آتلانتا گذشته بن سیمونز و 76ers 127-117 در پنج شنبه شب, گسترش 76ers’ جاده گلایه.

“من فکر می کنم من موفق بازی بسیار خوب امشب از آغاز تا پایان” گفت: جوان که در فصل دوم خود را. “من هر روز بهتر شدن.”

جوان رتبه سوم در لیگ با 29.4 امتیاز در هر بازی. او دوم پشت لیکرز’ LeBron James با 9.2 کمک در بازی.

فیلادلفیا توبیاس هریس جوان گفت: “دشوار است را پوشش میدهد.”

“امشب او فقط حک شده ما تا” هریس گفت. “او خود را تمام جرم امشب.”

جوان و فیلادلفیا Joel Embiid که تا به حال 21 امتیاز و 14 ریباند در حال All-Star استارت. سیمونز اضافه شده به کنفرانس شرق تیم روز پنج شنبه به عنوان رزرو به ثمر رساند 31 امتیاز به رهبری فیلادلفیا.

لرزش میلتون تا به حال حرفه ای-بالا 27 امتیاز — 14 بیشتر از قبلی بالا اما این کافی نیست برای بهبود 76ers فقیر جاده رکورد. فیلادلفیا 22-2 در خانه کاهش یافت و به 9-16 در دور بازی.

پادشاهان 124 کلیپرز 103: ساکرامنتو برگزار شد کلیپرز به 14 امتیاز در دوره دوم و برنده در لس آنجلس در یک عاطفی شب در مرکز استیپلز به عنوان کلیپرز پرداخت ادای احترام به کوبه برایانت که فوت یکشنبه. د’Aaron فاکس به ثمر رساند 34 منجر به پادشاهان که 19 امتیاز از دوستان Hield و 16 از کوری جوزف. Dewayne Dedmon اضافه شده 11 امتیاز و 11 پرتاب ریباند برای ساکرامنتو. کلیپرز رو 22 امتیاز از لو ویلیامز و 21 از Montrezl Harrell.

قطعات 106 جاز 100: مرکز نیکولا Jokic به ثمر رساند 28 امتیاز و دست از 10 کمک و دنور استفاده می شود 33-نقطه سه ماهه سوم به ضرب و شتم بازدید جاز با وجود 37 امتیاز زمین توسط یوتا گارد نقطه اردن Clarkson. رودی Gobert تا به حال 21 امتیاز و 11 پرتاب ریباند برای موسیقی جاز. خواهد بارتون اضافه شده 18 امتیاز برای دنور.

جادوگران 121, اورلئانز 107: Bradley Beal تا به حال 34 امتیاز نه قیمت و نه کمک و پس از او توبیخ برای همه ستاره های انتخاب و واشنگتن برنده در خانه. Beal — که به طور متوسط 28.6 امتیاز در هر بازی ششم در لیگ بود همه ستاره قبلی دو فصل است.

رپتورز 115, کاوالیرز 109: Serge Ibaka 26 به ثمر رساند و کایل لوری به ثمر رساند 23 و بازدید از تورنتو به دست آورده نهمین پیروزی راست. نورمن پاول ساخته شده بزرگ پخش کردن کشش به ثمر رساند هشت متوالی امتیاز در آخرین دقیقه پس از کلیولند برش 14-نقطه کسری به 105-104.

All-Stars: NBA منتشر شد لیست بازیکنان منتخب لیگ سر مربیان به عنوان ذخایر برای همه ستاره بازی از جمله شش خواهد بود که تمام ستاره ها برای اولین بار: میامی Bam Adebayo بوستون را Jayson Tatum, ایندیانا را Domantas Sabonis, New Orleans,’ براندون اینگرام و یوتا داناون میچل و Gobert. دیگر ذخایر انتخاب: لوری میامی Jimmy Butler, فیلادلفیا بن سیمونز میلواکی را Khris میدلتون پورتلند را Damian Lillard, Denver را Jokic هوستون را راسل وستبروک و شهر اوکلاهما کریس پل. در میان قابل توجه حذفیات: ققنوس Devin بوکر دیترویت را دریک رز و Andre Drummond, کلیپرز’ پل جورج ایندیانا مالکوم Brogdon و Beal.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>