هاوایی بزرگترین روزنامه برنامه ریزی برای دراز کردن تقریبا نیمی از آن اخبار کارکنان

بزرگترین روزنامه در هاوایی گزارش شده است که ساخت عمیق به کاهش آن اتاق خبر, کارکنان, از بین بردن بسیاری از مواضع و کاهش کارکنان را به اندازه تقریبا نیم

هونولولو مدنی ضرب و شتم گزارش شده است که کاغذ را برش 31 موقعیت در سراسر بخش های مختلفی از نیمی از حدود 60 کارکنان حاضر در حال کار برای ستاره تبلیغ. اعلام گزارش می آید پس از ماه ها مذاکرات میان شرکت صاحبان و اقیانوسیه رسانه کارگران انجمن صنفی اتحادیه به نمایندگی از روزنامه نگاران در روزنامه.

“راه هایی وجود دارد از این طریق نه تنها در کوتاه مدت اما در دراز مدت است که گزینه قابل دوام” گفت: Michael Applegate این اتحادیه اجرایی در بیانیه ای به عمران ضرب و شتم. “این شرکت است یا ذکراست برای رسیدن ما به توافق برسند به آنچه آنها می خواهند و یا واقعا نیست که منافع کارگران را در ذهن داشته و آنها در حال برنامه ریزی برای انجام این اخراج به هر حال.”

تبلیغات

روزنامه سلامت خبرنگار کریستن Consillio که تحت پوشش اثرات بیماری همه گیر کوروناویروس در هاوایی است که در میان خبرنگاران گفت که شغل قطع شده است با توجه به مدنی ضرب و شتم. او تایید کرد اخراج در یک Instagram پست و اشاره کرد که آنها شامل 29 “newsroom موقعیت.”

“دلخراش در اخبار برای جامعه محلی هاوایی بزرگترین روزنامه — که تاریخ ثبت در ساخت برای نسل kama’āina — قطع خواهد شد 29 newsroom کارکنان در پایان ماه ژوئن” Consillio نوشت. “این بدان معناست که کمتر روزنامه نگاران نگه داشتن’powers که be’در چک کمتر بازجویی از قدرت کمتری در پاسخ به پرسش سوزان و حتی بیشتر از عام و اطلاعات منتشر شده به مردم است.”

درخواست برای نظر از روزنامه و صاحب آن سیاه, مطبوعات, رسانه ها نمی شد و بلافاصله بازگشت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>