آیا شما سعی کردم این آخرین مستند روند ؟ اره منبت کاری اره مویی پازل هستند تمام خشم در حال حاضر

DJ Ma Faiza نشسته است در جدول خود را برای هشت ساعت امروز هم یک پازل است. این است که روز پنج. او شده است به صرف چند ساعت در هر روز بیش از گذشته چهار روز در تلاش برای تکمیل این 1000 قطعه اره منبت کاری اره مویی. در ساعت 11 شب او است در نهایت انجام می شود. با لبخند پیروزمندانه ای و درد پشت او می شود و طول می کشد یک عکس از پایان کار درخشان و با زرق و برق.

“آن زمان من 16 ساعت در کل برای دریافت این انجام می شود می گوید:” پونا-بر اساس DJ اضافه کرد که او گاهی اوقات با کمک مادر و دوست. “هر قطعه ای است که متناسب به یک حس پیدا کردن گنج. در حالی که کار بر روی آن من سعی می کنم به نظر نمی آید در این جعبه برای کمک به. در ابتدا آن زمان در حالی که اما من به پایان رسید نیمه دوم از پازل به سرعت در حال” او توضیح می دهد.

Ma Faiza with her fantasy puzzle

یک پازل علاقه مندان Ma Faiza تا به حال نه زمان برای او سرگرمی برای 30 سال گذشته او داده تور برنامه: تا به حال مستند به مقابله با COVID-19 آغاز شد. “حل این reinvigorated شادی من برای آن است. شاید آن می آید برای من عشق برای همه چیز اتصالات و مرتب سازی آنها. من عاشق تنظیم و پیوند با توجه به رنگ” او می خندد.

هنگامی که فروشگاه باز کردن او می خواهد برای به دست آوردن خود از 2500 قطعه پازل. بزرگتر چالش های بیشتر Ma Faiza رشد در هیجان رفع آن است.

او نه تنها یکی است. رسانه های اجتماعی به طور ناگهانی پر از تصاویر از پازل در مراحل مختلف. برخی از تکمیل آنهایی که واقعا شبیه به آثار هنری. جای تعجب نیست که بسیاری مشتاق puzzlers را انتخاب کنید به قاب خود را به اتمام کار و قرار دادن آن بر روی صفحه نمایش.

An example of how intricate jigsaws are lately

محصول جدید از پازل پیچیده و پیچیده و حتی برخی از آنان آمده است در غیر سنتی اشکال است. در حالی که شما می توانید قطعه است که گرد هم می آیند برای ایجاد برج خلیفه, Avengers, هری پاتر و یا معروف آثار هنری را سخت تر از آنهایی که فقط شیب از یک رنگ به جای تصاویر.

“کیفیت بهبود یافته در طول سال و قطعات چوب بهتر است. تصاویر خیلی بهتر و با وضوح بالا” می گوید C Senthilnathan که همراه با همسر خود Subhata R, راه اندازی چنای-مبتنی بر حل کردن خانه از پازل است که سهام 300 تا 400 جعبه اره منبت کاری اره مویی پازل و دیگر مانند مغز flexers در فوریه این سال است. در فضای 1500 قطعه پازل از یک جزیره دارای غرور و افتخار از محل. آن انجام شد و با 62 ساله ، “در طول این اقامت-در-خانه دوره بین من و همسرم چهار سال دختر قدیمی من و ما به پایان رسید و حداقل شش بزرگ (600 به 1000 قطعه) پازل,” او می گوید.

Two enthusiasts try to complete a large puzzle

بزرگترین پازل Senthilnathan تا به حال از 6000 قطعه یک که زمانی که با هم قرار داده نشان می دهد یک تصویر از کلیسای سیستین — و 24,000 قطعه ای است که به تصویر می کشد تکامل از فرم زندگی است. “مانند پخت و پز حل پازل تبدیل شده پس از فعالیت در این مستند. در ایالات متحده برخی از بزرگترین مارک های اجرا شده از سهام” او می افزاید: با بیان اینکه در طول چند هفته گذشته او دریافت پیام از مشتریان ضمن تشکر از او را برای الهام بخش برای شروع کردن در پازل یک فعالیت است که آنها را نگه داشته اشغالی در خانه.

او معتقد است که دلیل این محبوبیت دلیل است که “مردم می خواهند به انجام کاری است که ابزار رایگان. این یک راه دادن یک تمرین برای مغز در حالی که نگه داشتن دست مشغول است.” آن را نیز برطرف کننده خلق و خوی به عنوان آن را می دهد یک حس انجام چیزی می گوید Senthilnathan.

Rachel and Jena, founders of of Piecework Puzzle

راشل و ینا بنیانگذاران از کار از روی مقاطعه پازل | عکس های اعتباری: کار از روی مقاطعه پازل

“آنها در حال مراقبه برای عصر مدرن می گوید:” ما بر اساس راشل Hochhauser که همراه با جنا ولف شروع کار از روی مقاطعه یک خط از طراح پازل در تابستان گذشته. قیمت بین $26-$36 دلار رسید و این در درجه اول برای بزرگسالان است. تا کنون خود را محبوب ترین محصول میوه ممنوعه است که ویژگی های یک جدول لادن با پاپایا و انگور و میوه kiwano خربزه لیمو و یک لیوان نوشیدنی با کاغذ سایبان. “آن را نیز به چالش کشیدن به دلیل یکنواخت پس زمینه. اکثر مردم آن را حل کند در حدود یک هفته زمان می گوید:” راشل.

او می گوید که تقاضا آسمان-فلک کشیده و همیشه از فاصله فیزیکی آغاز شده است. “ما به طور کامل به فروش می رسد” او می افزاید. هر چند کار از روی مقاطعه به طور معمول کشتی های بین المللی آن تا به حال به مکث برای زمان حال با توجه به COVID-19.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>