‘صبر دولت انجام بهترین خود را’ می گویند مقامات به ورودی اتباع

دهلی نو: در پی شکایت از یک بخش از سرخپوستان بازگشت از خارج از کشور در برابر پس زمینه از coronavirus شیوع و گسترش آن در بسیاری از کشورها مردم آشنا با تحولات گفت که دولت هند آگاه بود از وضعیت و انجام بهترین خود را برای مقابله با این موضوع است.

“وجود دارد و شاید بسیاری از مردم از بازگشت از خارج از کشور خواهد بود که احساس ناراحت. دولت به طور کامل آگاه از وضعیت و انجام بهترین خود را” یکی از افراد ذکر شده در بالا گفت.

“افسران و کارکنان در حال قرار دادن در ساعت و روز کار خود را امن بازگشت امکان پذیر است” فرد اضافه شده است.

این می آید به عنوان هند در روز یکشنبه نشان داد قیام در عفونت — عبور از 380 علامت— با هفت مرگ و میر. در سراسر جهان Covid-19 ادعا کرده بیش از 13000 زندگی می کند.

هند airlifted تقریبا 2000 نفر از نقاط از شیوع کروناویروس از جمله چین ، ایران و ایتالیا علاوه بر ژاپن است. برخی از مردم را نیز آورده شده است ویژه پرواز از ایران.

وجود دارد حداقل 1000 نفر بودن قرنطینه دولتی امکانات در سراسر کشور علاوه بر بسیاری از دیگران در خود قرنطینه و یا نظارت برای تماس نزدیک با کسانی که آزمایش مثبت برای سارس-CoV2 ویروس است که باعث Covid-19. نیز وجود داشته اند ویدیوهای آپلود شده در رسانه های اجتماعی نشان دادن صف های بزرگ در مهاجرت و بررسی نقاط به خصوص در فرودگاه دهلی نو.

اما با توجه به این که بسیاری از موارد Covid-19 دیده می شود به عنوان “وارداتی” یعنی افراد آلوده در آینده از Covid-19 کشورها را تحت تاثیر قرار و سپس انتقال عفونت به دیگران گفته است که دولت نمی خواهد هر گونه شانس. کسانی که در آینده به هند از کشورها دیده می شود به عنوان نقاط عفونت خواهد بود اجباری قرنطینه حتی اگر آنها نمایش داده نمی هر گونه علائم در هنگام ورود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im