دانشگاه هاروارد در پاسخ به مغلوب ساختن پیشی جستن: مالیات دهندگان بودجه کمک خواهد کرد دانش آموزان متاثر از coronavirus

دانشگاه هاروارد در روز سه شنبه تحت فشار قرار دادند در برابر رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpBiden می گوید او مطرح M در مارس Rosie o’donnell پیش بینی تهمت خواهد شد ‘از دست دادن با یک لغزش’ در ماه نوامبر وزارت خزانه داری منتشر .9 میلیارد دلار در سال حقوق و دستمزد پشتیبانی برای شرکت های هواپیمایی بیشتر‘s تماس برای موسسه به بازگشت بودجه آن دریافت شده از 2.2 تریلیون دلار coronavirus بسته محرک و گفت پول آن را پذیرفته خواهد به سمت کمک به دانش آموزان مالی نهفته شیوع کروناویروس.

این دانشگاه تاکید کرد در بیانیه ای که آن را به دریافت پول از 14 میلیارد دلار صندوق تاسیس شده و تحت مراقبت عمل به نام آموزش عالی امداد اورژانس صندوق و نه یک برنامه جداگانه طراحی شده برای کمک به کسب و کارهای کوچک حفظ کارکنان در میان همه گیر.

“دانشگاه هاروارد برای صدق نمی کند و نه آن را دریافت هر گونه وجوه از طریق ایالات متحده اداره کسب و کار کوچک را چک حفاظت برنامه برای کسب و کارهای کوچک” هاروارد سخنگوی Jonathan Swain در بیانیه ای گفت به دست آمده از تپه. “گزارش و گفت در غیر این صورت نادرست هستند.”

تبلیغات

“رئیس جمهور تهمت مناسب است که آن را نمی خواهد شده اند مناسب برای موسسه ما برای دریافت بودجه که تعیین شده برای مبارزه کسب و کارهای کوچک” نوکر ادامه داد.

“مانند بسیاری از کالج ها و دانشگاه هاروارد بوده است و بودجه اختصاص داده شده به عنوان بخشی از مراقبت در عمل آموزش عالی امداد اورژانس صندوق. دانشگاه هاروارد متعهد شده است که 100% از این اورژانس بالاتر از بودجه آموزش و پرورش استفاده خواهد شد به ارائه کمک های مستقیم به دانش آموزان در مواجهه با نیاز مالی فوری به دلیل COVID-19 همه گیر” سخنگوی گفت.

“این کمک های مالی خواهد شد در بالای حمایت این دانشگاه در حال حاضر ارائه شده به دانش آموزان از جمله کمک با سفر ارائه مستقیم کمک برای هزینه زندگی برای کسانی که با نیاز و حمایت از دانش آموزان انتقال به آنلاین آموزش و پرورش است.”

در سخنرانی خود در کاخ سفید جلسه قبل سه شنبه تهمت بارها و بارها هدفمند هاروارد و گفت که به زودی بپرسید که دانشگاه و دیگر کسب و کارهای بزرگ بازگشت هر یک از وجوه آنها دریافت از طریق اخیر بسته محرک.

رئیس جمهور با اشاره هاروارد را 40 میلیارد دلار وقف کرد و گفت که آن حس را ندارد برای این موسسه همچنین به عنوان یک ذینفع از کمک های مالی.

تبلیغات

وزارت آموزش و پرورش هفته گذشته اعلام کرد که دانشگاه هاروارد راه اندازی شد به حدود 9 میلیون دلار از آموزش عالی صندوق.

“من قصد ندارم به ذکر است هر گونه نام های دیگر, اما زمانی که من دیدم دانشگاه هاروارد — آنها یکی از بزرگترین موقوفات در هر نقطه از کشور و شاید در جهان است. آنها در حال رفتن به پرداخت پول ناروا” روز سه شنبه گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات هدف قرار دادن دانشگاه هاروارد آمده میان افزایش نظارت بر نهادهای بزرگ که دریافت پول از وام کسب و کار کوچک برنامه تحت 2.2 تریلیون دلار بسته امداد امضا شده در ماه گذشته. Shake Shack عمده زنجیره ای همبرگر اعلام کرد روز دوشنبه که این امر بازگشت 10 میلیون دلار آن را دریافت از طریق برنامه.

برای جلوگیری از برخی از مسائل از فاز اول چک Protection Program (PPP), خزانه داری, منشی, Steven Mnuchinاستیون Terner MnuchinPelosi: مذاکره کنندگان ‘به چاپ خوب در coronavirus امداد بسته های وزارت خزانه داری منتشر .9 میلیارد دلار در سال حقوق و دستمزد پشتیبانی برای شرکت های هواپیمایی قانونگذاران در تلاش برای رسیدن به توافق جدید COVID بسته امداد بیشتر گفت که این دولت خواهد بود صدور راهنمایی برای کمک به کسب و کار را در درک که آیا آنها واجد شرایط.

این برنامه با هدف کمک به کسب و کار و کارگران آمریکایی نهفته گسترش coronavirus. بسته امضا شده در ماه گذشته شامل 350 $میلیارد دلار از صندوق برای کسب و کارهای کوچک که از پول هفته گذشته است.

مجلس سنا در تصویب لایحه شنبه به ارائه یکی دیگر از $310 میلیارد برای کسب و کار کوچک وام برنامه همراه با کمک های مالی برای بیمارستان و آزمایش و اضطراری بلایای وام و کمک های مالی.

– مورگان Chalfant کمک کرده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>