سابق رهبر اکثریت سنا هری ریدهری میسون ReidReid هل ساندرز در پیشنهاد است که یک دموکرات با کثرت نمایندگان باید نامزد هری رید در “مدیکر برای همه’: ‘نه یک فرصت در جهنم آن را تصویب’ تپه صبح روز سه گزارش – ساندرز در حال افزایش است به عنوان نوادا بحث بافندگی بیشتر (D-Nev.) به نام حزب دموکرات به رها انجمن سیستم روز یکشنبه در یک بیانیه منتشر شده پس از قفقاز برگزار شد و در خانه خود دولت است.

رید گفت: در بیانیه ای که حزب دموکرات نوادا “انجام یک کار خوب” با چهار قفقاز پس از هرج و مرج در آیووا پس از آن برای اولین بار در کشور مسابقه در حالی که تماس در انجمن سیستم می شود کاهش یافته است به طور کامل.

“من بسیار افتخار از نوادا حزب دموکراتیک آن کارکنان با استعداد و هزاران نفر از داوطلبان مردمی که باید انجام شود بسیار کار سخت در طول سال برای ساخت این عملیات است. ما بهترین دولت در کشور است که نشان داده شد دوباره هفته گذشته پس از دیگری موفق حزبی که برجسته تاریخی چهار روز از رای گیری اولیه با بیش از 10000 جدید رای دهندگان ثبت نام” رید گفت: از نوادا حزب دموکرات است.

تبلیغات

“با خیلی دموکراتیک شور و شوق در نوادا نشان داده دوباره فوق العاده ای حزبی مشارکت مردم در این سال من معتقدم که ما باید به روند انتخاب نامزد و حتی بیشتر در دسترس” رید در ادامه افزود: “به همین دلیل من اعتقاد دارم که آن زمان برای حزب دموکرات به حرکت به مقدماتی در همه جا.”

وی این اظهارات را پس از آن. برنی ساندرزسناتور SandersSchiff انفجار مغلوب ساختن پیشی جستن برای ساخت ‘ادعای’ در مورد روسیه اینتل: “شما خیانت امریکا است. دوباره.’ Buttigieg کمپین ادعای ‘بی نظمی در نوادا قفقاز نظرسنجی: ساندرز آگهی 2020 دموکراتیک زمینه با 28 درصد و پس از وارن و بایدن بیشتر (I-Vt.) نمایش قوی در نوادا قفقاز در شنبه برنده بیش از 40 درصد آرا در سطح ایالت و پیشرو نزدیک ترین حریف سابق معاون رئیس جمهور جو بایدنجو BidenButtigieg کمپین ادعای ‘بی نظمی در نوادا قفقاز نظرسنجی: ساندرز آگهی 2020 دموکراتیک زمینه با 28 درصد و پس از وارن و بایدن بیش از 6 در 10 انتظار مغلوب ساختن پیشی جستن به رای: نظرسنجی بیشتر (D) با بیش از 20 امتیاز.

حزب دموکرات و آیووا ایالتی حزب خاص تحت انتقاد شدید پس از آیووا قفقاز به پایان رسید در سردرگمی با دو کمپین خواستار recanvassing تلاش در ده ها حوزه و هیچ برنده اعلام شده در فوری روز پس از آن.

آیووا ایالتی حزب دموکرات صندلی بعد استعفا داد و بیش از سردرگمی عذرخواهی و در نظر گرفتن مسئولیت برای تصمیم به استفاده از یک برنامه تست نشده که شکست خورده در بسیاری از حوزه ها در جلسه بعد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im