هریس هایش با پال خواستار قطع بودجه دولت از پلیس حرکت در میان veep بحث

سناتور. کامالا هریسکامالا دوی HarrisGraham چلنجر پیشنهاد چهار مناظره نیویورک پلیس اتحادیه سر: رسانه ها در به تصویر کشیدن پلیس ‘به عنوان دشمن’ تپه صبح روز سه گزارش – مغلوب ساختن پیشی جستن عمومی ایستاده sags پس از فلوید تظاهرات بیشتر (D-کالیفرنیا.) که در حال حاضر پیشتاز به جو بایدنجو BidenJon Ossoff به چالش دیوید پردو پس از برنده شدن در گرجستان دموکراتیک اولیه فلوید برادر مصرانه از کنگره برای اقدام شومر بلوک قطعنامه مخالفت با تماس به پلیس پال خواستار قطع بودجه دولت بیشتر‘s همسر در حال اجرا است که تلاش برای قرار میگیرند و تقسیم در سمت چپ بیش از پلیس اصلاحات.

مرگ جورج فلوید و تماس های بعدی از ترقی خواهان پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس قرار داده اند هریس دادستان سابق در یک لحاظ سیاسی موقعیت دشوار است. چگونه او دسته احساسی متهم موضوع بیش از چند هفته آینده می تواند تعیین کند که آیا او شنود گذاشته برای سال 2020 بلیط.

هریس خواسته شده است بارها و بارها در روزهای اخیر که آیا او پشتیبانی defunding پلیس. او در پاسخ به تلاش برای روشن کردن آنچه پلیس defunding معنی و به استدلال می کنند که این حرکت رادیکال است که مخالفان به تصویر کشیدن آن به عنوان. او همچنین قاب این سوال از بودجه پلیس در این زمینه گسترده تر از بحث در مورد چگونه یک شهر یا جامعه می تواند بهترین تخصیص پول در میان اولویت های مختلف و استدلال می کند که سرمایه گذاری در آموزش و پرورش ایجاد شغل و مراقبت های بهداشتی مناسب هستند و راه های بهتر برای ایجاد امن و مرفه جوامع است.

تبلیغات

“وضع شده است برای تعیین و ایجاد سیاست در اطراف این ایده که بیشتر پلیس برابر با ایمنی بیشتر. و این فقط اشتباه او گفت:” در MSNBC در اوایل این هفته.

“شما می دانید چه چیزی باعث ایجاد ایمنی بیشتر? بودجه مدارس دولتی ما, به طوری که در حال حاضر دو سوم از ما معلمان مدرسه مجبور به بیرون آمدن از خود و بازگشت به پرداخت هزینه برای لوازم مدرسه,” او اضافه شده است.

در مصاحبه با “صبح بخیر آمریکا” در روز سه شنبه هریس تحسین شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti تصمیم به قطع 150 میلیون دلار از اداره پلیس لس آنجلس بودجه, اما او را متوقف کوتاه گفت: او به طور کامل پشتیبانی از defunding پلیس.

“ما باید به بررسی مجدد آنچه ما انجام می دهیم با آمریکا مالیات دهندگان دلار و سوال بپرسید: آیا ما گرفتن حق بازگشت در سرمایه گذاری ما? ما در واقع ایجاد سالم و امن جوامع?” او گفت:. “که مشروع گفتگو و آن نیاز به یک واقعا مهم ارزیابی است. من این را تحسین اریک Garcetti برای انجام آنچه او انجام داده است.”

مسئله این است که یک منبع بالقوه از تنش با بایدن که در روز دوشنبه گفت: “من را پشتیبانی نمی کند defunding پلیس” اما واجد شرایط موضع خود نیز گفت: “من حمایت مطبوع فدرال کمک به پلیس بر اساس اینکه آیا یا نه آنها در دیدار با برخی از استانداردهای اولیه برای نجابت و honorableness.”

بایدن بود که نویسنده اصلی از سال 1994 جرم لایحه ارائه شده است که برای استخدام از 100,000 جدید افسران پلیس در سراسر کشور است.

تبلیغات

سناتور دموکرات می گویند نژادی تنوع باید یک عامل در بایدن را به معاونت جستجو, تقویت چشم انداز هریس که آمریکایی های آفریقایی تبار و هندی آمریکایی است. برخی از قانونگذاران دموکرات مشاهده میزان مشارکت به عنوان مهم برای پیروزی در کاخ سفید و گرفتن اکثریت سنا در ماه نوامبر. آنها نژادی متنوع ملی بلیط به عنوان یک برنامه به طور بالقوه قانع کننده وعده تغییر واقعی به اقلیت رای دهندگان.

این به هریس پا بر دیگر پتانسیل معاون کاندیداهای ریاست جمهوری مانند سنسور. ctqامی KlobucharVoting طرفداران اصلاحات در حال حمله با چنگال در گرجستان افتضاح به اصرار تغییرات بایدن: وجود ‘کاملا’ سیستمیک نژادپرستی در اجرای قانون Sabato کریستال توپ ویرایشگر چرا بایدن باید با احتیاط با معاونت انتخاب بیشتر (D-Minn.) و الیزابت وارنالیزابت WarrenOvernight مراقبت های بهداشتی: کسانی که به دنبال روشن شدن به طور گسترده ای مورد انتقاد قرار بیانیه بدون علامت گسترش | مطالعه جدید نشان می دهد 60 درصد از روزولت حامل خدمه coronavirus آنتی بادی | سناتورها به دنبال حمله به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ‘پروژه Airbridge’ در پول: کلید دموکرات را متهم به کار رئیس “گمراه کننده” شهادت | وارن خواستار تنظیم کننده بانک برای قراضه ضد redlining قانون بازنویسی | سناتور مطبوعات IG عمل برای جلوگیری از خانه های پرستاری از تصرف coronavirus چک هیل Coronavirus گزارش: سنگاپور با وزیر امور خارجه ویویان Balakrishnan می گوید وجود خواهد داشت و عواقب ناشی از چیز ساییده شده ایالات متحده-روابط چین; که پیاده روی پشت ادعاهای بدون علامت گسترش ویروس بیشتر (D-جرم.) یا میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer (D) که سفید هستند.

جمهوری خواهان دیدن پال خواستار قطع بودجه دولت-به-پلیس بحث به عنوان یک سیاسی معدن زمین برای دموکرات ها در انتخابات آینده.

سناتور. تام پنبهتام برایانت CottonSchumer بلوک قطعنامه مخالفت با تماس به پلیس پال خواستار قطع بودجه دولت عصر جدید تغییر بازدید اتاق های خبر مک کانل ریپ نیویورک تایمز بیش از دست زدن به پنبه op-ed بیشتر (R-ارک.), متحد از رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpFed رئیس هشدار ‘راه طولانی’ به بهبود خانه پنل دوباره پرس پنتاگون رهبران به شهادت در نظامی نقش در تظاهرات یک “مقدس اعتماد” از جورج مارشال به جیم Mattis بیشتردر روز چهارشنبه مجبور رهبر اقلیت سنا چارلز شومرچاک SchumerSchumer در مغلوب ساختن پیشی جستن صدای جیر جیر در مورد 75 ساله می گوید: او باید بازگشت به پنهان کردن در پناهگاه’ دموکرات پرده جارو قانون در پاسخ به اعتراضات خشونت پلیس پلوسی شومر زانو زدن در سکوت برای تقریبا 9 دقیقه به افتخار جورج فلوید بیشتر (D-n. y.) به شی به اتفاق آرا-رضایت درخواست برای تصویب قطعنامه ای در مخالفت با تماس پال خواستار قطع بودجه دولت ،

زمانی که شومر مسدود شده آن پنبه اعلام شد شواهد دموکرات “آیا می خواهید پال خواستار قطع بودجه دولت از پلیس است.”

بحث بر سر نحوه پاسخ به خشونت های پلیس به فلک کشیده به جلو از دستور کار فلوید پس از مرگ در دست پلیس مینیاپولیس. این جنبش که پدید آمده در دو هفته گذشته باعث شده است تا قانونگذاران دموکرات برای دیدن بایدن معاون ریاست جمهوری انتخاب فرایند را در یک نور جدید.

سناتور. برنی ساندرزسناتور SandersHighest-گردش کنتاکی روزنامه تایید چارلز بوکر در رقابت سنای سیندی مک کین ‘نا امید’ McGrath استفاده از تصویر جان مک کین در آگهی حمله مک کانل برخی از راه حل های واقع بینانه برای نابرابری درآمد بیشتر (I-Vt.), که پیشنهاد ریاست جمهوری موفق به کسب بالاترین تعداد نمایندگان پس از بایدن گفت که این امر می تواند “یک ایده عالی” اگر بالای دموکراتیک بلیط بودند نژادی متنوع.

“من فکر می کنم ما می خواهیم به عنوان مقدار تنوع به عنوان ما می توانید پیدا کنید,” او گفت: با توجه به تصمیم گیری است که بایدن را به. “من فکر می کنم در هر احترام ما می خواهیم به عنوان مقدار تنوع به عنوان ما می توانیم.”

ساندرز ساخته شده نظرات خود را پس از صحبت در طبقه سنا در مورد نیاز به تصویب یکی دیگر از coronavirus امداد بیل و ستایش “صدها هزار نفر از آمریکایی ها” که “باید به درستی به خیابان آمدند تا به تقاضای پایان دادن به پلیس به قتل و خشونت.”

“ما باید یک چادر و قطعا تنوع از همه باید تشویق ما در حزب” سناتور. مارتین هاینریشمارتین ترور HeinrichDemocratic سناتور زانو زدن در طول یک دقیقه سکوت برای جورج فلوید دموکرات تماس برای انرژی سبز امداد در بسته محرک اقتصادی یک شبه انرژی: مغلوب ساختن پیشی جستن قانون محدودیت متحده از مسدود کردن خط لوله پروژه ها | سازمان حفاظت محیط زیست نهایی قانون تنظیم سرطان-پیوند شیمیایی | دموکرات ها می خواهند کنگره به کمک پلاگین ‘یتیم’ چاه های نفت و گاز بیشتر (D-N. M.) گفت. “برای افرادی که قادر به خود را در موقعیت رهبری بسیار مهم و پویا است.”

هاینریش مشاهده “وجود دارد که یک سطح از نا امیدی است که ما تا به حال چنین فوق العاده متنوع اولیه زمینه و که نمی کند در نتیجه یک نامزد اقلیت” برنده نامزدی.

“این امر می تواند بسیار غیر عاقلانه به چشم پوشی از آمریکایی های آفریقایی تبار و اسپانیایی بومی آمریکا بخشهایی از حزب ما. آنها به همین دلیل ما در حال برنده شدن در بیشتر کشورهای در حال حاضر. که ائتلاف دلیل است که باراک اوباما, باراک حسین ObamaFive راه امریکا را سخت به چپ تحت جو بایدن والری جارت: “دموکراسی بستگی به داشتن اجرای قانون’ رامنی می گوید او می خواهد به بخشی از تغییر بین رای دهندگان و مذاکرات بیشتر را به خوبی انجام داد در سال 2008,” او اضافه شده است.

سناتور. Cory BookerCory آنتونی BookerHillicon دره: سناتور افزایش نگرانی دولت نظارت از تظاهرات | آمازون مکث پلیس با استفاده از آن تشخیص چهره تکنولوژی | FBI هشدار هکرها با هدف قرار دادن بانکداری تلفن همراه برنامه های سناتور دموکرات افزایش نگرانی دولت نظارت از تظاهرات Trayvon مارتین مادر Sybrina Fulton واجد شرایط برای اجرا به شهرستان کمیسر در فلوریدا بیشتر (N. J.) دیگر آفریقایی دموکرات در سنا گفت: “من گمان در حال حاضر که تیم خود کابینه تیم من گمان می کنم در حال رفتن به یکی از, اگر نه, متنوع ترین تا کنون. او یک پسر است که در حال حاضر ساخته شده یک تعهد برای یک زن سیاه و سفید به دیوان عدالت آن را هرگز اتفاق افتاده است قبل از. بنابراین او را به وضوح بسیار آگاهانه از آنچه در آن به معنی به رهبری ایالات متحده آمریکا منعکس جمعیت بزرگ.”

حزب دموکرات مجلس سنا, شلاق زدن , کیر, دوربین,ریچارد (دیک) یوسف DurbinSenate در logjam بیش از تغییر ‘واجد شرایط ایمنی را برای پلیس برخی از راه حل های واقع بینانه برای نابرابری درآمد سنا اوباما تغییرات در پلیس اصلاحات بیشتر (بیمار است.) گفت: “قطعا وجود دارد برخی از ارزش” به داشتن نژادی متنوع ملی بلیط.

“من معتقدم که آنچه که ما شاهد آن هستیم این است که فوق العاده بی سابقه و من فکر می کنم آن خواهد شد که تاثیر بر میزان مشارکت برای مطمئن شوید که او گفت:” از زندگی توجه به حرکتی که به راه انداخته موجی از اعتراضات در سراسر کشور است.

Durbin گفته بایدن نیز باید در انتخاب همسر در حال اجرا با کسی که با او احساس می کند راحت است.

“مهم ترین چیز این است که جو بایدن میدارد خود را به عنوان همسر در حال اجرا یک فرد که می توانید پاسخ سوال اول ‘آیا شما آماده به رئيس جمهور؟’ این همیشه سوال اول و دوم کسی که او احساس راحت در حال اجرا و خدمت با. که ممکن است شامل کسی که یک اقلیت آن ممکن نیست,” او گفت:.

Durbin هل دادن خانه خود را-دولت همکار دیابت Tammy DuckworthLadda (Tammy) Tammy DuckworthBudowsky: میشل اوباما یا تامی Duckworth برای VP تماس برای پلیس اصلاحات جرقه اختلافات در کنگره تهمت استوکس واکنش با تهدید به استفاده از ارتش علیه معترضان بیشتر (D-بیمار است.), زخمی کهنه کار و سابق ارتش مبارزه با خلبان هلی کوپتر که متولد شد در تایلند برای ردیف 2 اسلات در بلیط.

تبلیغات

موجی سیاه زندگی مهم جنبش است که بسیج دهها هزار نفر از معترضان در سراسر کشور را به شدت وزن در حدس و گمان بر که بایدن را انتخاب کنید خود را به عنوان همسر در حال اجرا.

شرط بندی بازار در حال حاضر مشاهده هریس به عنوان حتی پول به شنود گذاشته باشند به عنوان بایدن را در حال اجرا همسر با تشکر. Val Demingsوالدز (Val) Venita DemingsMinnesota AG کیت الیسون می گوید نژادپرستی یک مشکل بزرگتر از پلیس رفتار; 21 متحده دیدن چشم انداز مثبت در موارد میان تلاش برای بازگشایی بایدن: وجود ‘کاملا’ سیستمیک نژادپرستی در اجرای قانون تپه را Coronavirus گزارش: سنگاپور با وزیر امور خارجه ویویان Balakrishnan می گوید وجود خواهد داشت و عواقب ناشی از چیز ساییده شده ایالات متحده-روابط چین; که پیاده روی پشت ادعاهای بدون علامت گسترش ویروس بیشتر (D-Fla.), است که آمریکایی آفریقایی داشتن دومین شانس و وارن سوم-بهترین شانس است.

صبح مشورت-سیاسی نظرسنجی چهارشنبه منتشر یافت که 29 درصد از رای دهندگان ثبت شده گفت: این بسیار یا تا حدودی مهم برای بایدن به انتخاب یک فرد از رنگ خود را در حال اجرا mate 7-نقطه افزایش بیش از یک مارس نظرسنجی. شصت و یک درصد از پاسخ دهندگان گفته اند که مشاهده Black Lives Matter جنبش مطلوب عمده افزایش بیش از 37 درصد که گفت: بنابراین در سال 2017.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>