هارولد فورد جونیور انتقاد شومر را ‘پرداخت قیمت’ سخنان: ‘شما نمی توانید تحریک خشونت’

هارولد فورد جونیور اواخر روز چهارشنبه با انتقاد از سخنان رهبر اقلیت سنا چاک شومرچارلز (چاک) الیس SchumerTrump انتقاد شومر بیانیه در Kavanaugh, Gorsuch: ‘اقدام جدی باید گرفته شود در حال حاضر’ مونتانا ‘ فرماندار دموکرات قصد دارد در آخرین لحظات اجرای سنا شومر را می گوید او ارجاع قضات پرداخت ‘سیاسی قیمت’ بیشتر (D-n. y.) با هدف دو دیوان عالی کشور با سابق دموکرات کنگره گفت: “شما نمی توانید تحریک خشونت.”

“ما در یک نقطه کم زمانی که رئیس دیوان عالی کشور و congresspeople در حال رفتن در هر یک از دیگر” فورد جونیور که نماینده ایالت تنسی گفت: در طول یک پانل بحث و گفتگو در فاکس نیوز کانال “گزارش های ویژه.”

“وجود دارد هیچ کار اشتباهی با شومر گفت:” من مخالف با آنچه شما بچه ها می خواهم به انجام. من امیدوارم که شما با توجه به قانون راه من آن را ببینید,’ ” او ادامه داد. “اما شما نمی توانید به تحریک خشونت. و یکی می تواند مورد اینکه آیا او به معنای آن است یا نه او را تشویق یک نوع فعالیت است.

تبلیغات

“وجود دارد هیچ کار اشتباهی با کمی خشن سیاست است. اما این نوع از سیاست آمریکا مردم برای امضا. دموکرات یا جمهوری خواه. Pro-انتخاب و یا نرم افزار-زندگی. آن اشتباه بود از شومر سناتور. و من خوشحالم که رئیس دادگستری شات پشت” فورد اضافه شده است.

از ملامت آمد و پس از شومر اوایل روز چهارشنبه هشدار داد که قضات نیل Gorsuchنیل GorsuchGOP سناتور سعی کنید به سرزنش شومر بیش از SCOTUS سخن گفتن مغلوب ساختن پیشی جستن انتقاد شومر بیانیه در Kavanaugh, Gorsuch: ‘اقدام جدی باید گرفته شود در حال حاضر’ شومر را می گوید او ارجاع قضات پرداخت ‘سیاسی قیمت’ بیشتر و برت Kavanaughبرت مایکل KavanaughGOP سناتور سعی کنید به سرزنش شومر بیش از SCOTUS سخن گفتن مغلوب ساختن پیشی جستن انتقاد شومر بیانیه در Kavanaugh, Gorsuch: ‘اقدام جدی باید گرفته شود در حال حاضر’ شومر را می گوید او ارجاع قضات پرداخت ‘سیاسی قیمت’ بیشتربودند که هر دو نامزد با رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpAs بایدن موج دلاری اوکراین پروب حرکت به خط مقدم جمهوری خواهان ریشه کن برای Sanders, دیدن بایدن برنده به عنوان شکست مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید بایدن اوکراین معاملات خواهد بود ‘major’ کمپین موضوع بیشتربود “به راه انداخته یک گردباد” و “خواهد پرداخت قیمت” اگر آنها رای دادند در برابر سقط جنین.

“شما نمی دانید که آنچه به شما رسید اگر شما رفتن به جلو با این افتضاح گیری” شومر اضافه شده است.

دیوان عالی کشور شنیده استدلال روز چهارشنبه در مورد سقط جنین قانون در لوئیزیانا که در نهایت می تواند نتیجه در دادگاه جلسه دادرسی, حمایت آمد که با برجسته 1973 Roe v. Wade تصمیم گیری است که قانونی عمل.

رئیس دیوان عالی عدالت جان رابرتز بعد از سرزنش شومر در نادر بیانیه عمومی.

تبلیغات

“قضات می دانم که انتقاد با خاک می آید اما اظهارات تهدید از این نوع از بالاترین سطوح دولت نه تنها نامناسب آنها خطرناک هستند. تمام اعضای دادگاه ادامه خواهد داد به انجام کار خود را بدون ترس و یا حمایت از هر سه ماهه,” او گفت:.

شومر سخنگوی جاستین گودمن پاسخ توسط متهم رابرتز پس از “جناح راست را عمدی سوء تعبیر از آنچه دیابت شومر گفت.”

“شومر سناتور. نظرات یک مرجع سیاسی قیمت سنا جمهوری خواهان پرداخت خواهد شد برای قرار دادن این قضات در دادگاه و یک هشدار است که قضات را از بند باز کردن یک عمده جنبش مردمی در موضوع حقوق باروری در برابر تصمیم” گودمن گفت.

سناتور. جاش هاولیجاشوا (جاش) دیوید HawleyGOP سناتور سعی کنید به سرزنش شومر بیش از SCOTUS اظهار Hillicon دره: قانونگذاران به دنبال 5G رقبا برای هواوی | آمازون, eBay کبابی بیش از آنلاین تقلبی | قاضی پرتاب Gabbard دعوی علیه گوگل | ایران سناتور معرفی لایحه ممنوعیت Infinite در دستگاه های دولتی ایران سناتور به ارائه لایحه منع Infinite در دولت دستگاه های بیشتر (R-Mo.) همچنین در توییتی چهارشنبه شب او را معرفی حرکت روز پنج شنبه به سرزنش شومر (D-n. y.).

“من تماس بگیرید در شومر به عذرخواهی می کنیم اما همه ما می دانیم که او هیچ شرم” هالی گفت. “پس فردا من را معرفی خواهد کرد و حرکت به سرزنش شومر برای احساساتی تلاش در ارعاب” از دیوان عالی کشور.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>