فرد “فرفری” نیل به دریبل جادوگر است که سرگرم میلیون ها نفر با Harlem Globetrotters برای قطعات از سه دهه شده است. او 77.

این جهانگردان عاشق گفت: نیل که در کارولینای شمالی درگذشت و در خانه اش خارج از هوستون در روز پنج شنبه صبح.

“ما از دست داده اند یکی از واقعی ترین انسان جهان تا به حال شناخته شده” Globetrotters مدیر کل جف مون در بیانیه ای گفت در توییتر. “فرفری, بسکتبال, مهارت, بود, بی نظیر ترین و قلب گرم و لبخند شادی به ارمغان آورد به خانواده ها در سراسر جهان است.”

نیل برای جهانگردان عاشق از سال 1963 از طریق ’85 ظاهر می شود در بیش از 6000 بازی در 97 کشور جهان برای این نمایشگاه تیم شناخته شده برای خود را با ترکیبی از کمدی و مهارت های بسکتبال. او یکی از پنج Globetrotters به نیوجرسی بازنشسته که شماره 22 برداشته شد به تیر طی یک مراسم ویژه در باغ میدان مدیسون در سال 2008.

نیل بود و جمعیت های مورد علاقه خود را با علامت تجاری, سکس عفونی لبخند و توانایی دریبل محافل در اطراف می تواند مدافعان. او یک بازیکن کلیدی در طول Globetrotters’ محبوب ترین دوران در ’70 و ’80s, ظاهر شدن در تلویزیون نشان می دهد و ویژه مانند “The Ed Sullivan Show” “قایق عشق” و “جزیره گیلیگان.”

نیل و Globetrotters همچنین به نظر می رسد در بسیاری از آگهی های بازرگانی تلویزیون قسمت از “Scooby-Doo” بود و خود سری کارتون.

“سخت به بیان چقدر شادی فرفری نیل به ارمغان آورد به زندگی من در حال رشد است. تبدیل به یک افسانه” رزمندگان سر Tcoach Steve Kerr توییتی.

جان مارشال یک خبر مربوط به نویسنده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im