تندرو مهاجرت گروه انفجار تهمت سفارش برای رفتن بیشتر

گروه تندرو در حمایت از کاهش تعداد مهاجران از ورود به کشور در حال پاره جمهور تهمتدونالد جان TrumpGOP نماینده مجلس خواستار مک کانل اظهارات ورشکستگی دولت ‘شرم آور و غیرقابل دفاع’ Newsom آموزش 10,000 تماس با ردیاب در کالیفرنیا بایدن آگهی در سه مهم زنگ کمربند متحده: نظرسنجی بیشتر‘s جدید اجرایی دستور توقف صدور برخی از کارت سبز استدلال اندازه گیری می افتد به مراتب کمتر از آنچه در صدای جیر جیر خود را پیش از آن در هفته وعده داده شده است.

فدراسیون برای آمریکا مهاجرت اصلاحات (نمایشگاه) با ارسال نامه ای به مغلوب ساختن پیشی جستن در روز پنج شنبه گفت: به منظور اجرایی “ارائه نمی کند” و متهم به رئيس جمهور از “آرام به منافع کسب و کار” از جمله معافیت موقت برای کارگران است.

“مردم آمریکا می داند که معنی توقف مهاجرت باید شامل همه مهاجرت به خصوص guestworkers,” نمایشگاه جمهور دن استین نوشت.

تبلیغات

این گروه به نام تهمت به صدور یک فرمان اجرایی جدید در 30 روز آینده که شامل “انواع مهاجرت از جمله کارگران مهمان برنامه که اجازه می دهد صدها نفر از هزاران نفر از آمریکایی ها از نیروی کار به آمده به عقب در هر دو در حال حاضر و زمانی که اقتصاد در نهایت شروع به بهبود می یابند.”

مغلوب ساختن پیشی جستن تنظیم کردن تقلا اواخر روز دوشنبه هنگامی که او در توئیتر خود نوشت که او را به امضای یک فرمان اجرایی “به طور موقت به حالت تعلیق مهاجرت به ایالات متحده است.” رئیس جمهور ذکر شده بالا رفتن سرسام آور نرخ بیکاری با توجه به کروناویروس در توجیه این حرکت گفت: کارگران آمریکایی باید به رقابت با مهاجران برای مشاغل تا زمانی که اقتصاد پرتاب ریباند.

سفارش امضا شده در پنج شنبه شب, تعلیق صدور کارت سبز به مدت 60 روز برای اتباع خارجی در خارج از ایالات متحده به دنبال اقامت دائم. اما این شامل تعدادی از استثنا.

اتباع خارجی در حال حاضر در آمریکا که تقاضا برای کارت سبز بی پیرایه هستند. همسران و فرزندان کسانی که در حال حاضر در کشور با تابعیت نیز معاف, به عنوان کارگران مهمان در کشاورزی و صنایع و کسانی که به عنوان بخشی از “منافع ملی.”

“ما ممکن است آن را تغییر دهید به عنوان ما به همراه” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: روز شنبه گفت: از آن می تواند “ساخته شده سخت تر و یا کمتر دشوار است.”

تبلیغات

“ما نمی خواهید به صدمه زدن به کسب و کار ما و ما نمی خواهید به صدمه زدن به کشاورزان ما,” او اضافه شده است.

مختلف استثنا در نظم کشیده شده اند انتقاد از گروه های است که تا حد زیادی به عقب مغلوب ساختن پیشی جستن فشار برای جلوگیری از قانونی و غیر قانونی, مهاجرت یک بنای رئيس جمهور در دوره اول. دولت ساخته شده است یک دیوار در امتداد بخش جنوبی مرز تحمیل یک سیاست است که منجر به جدایی از خانواده های مهاجر و اقدامات است که محدود کردن که خارجی ها می توانید برای درخواست پناهندگی.

چندین گروه تندرو ستایش مغلوب ساختن پیشی جستن برای بیان علنی در روزهای اخیر که هجوم مهاجران قرار می دهد کارگران ایالات متحده در یک نقطه ضعف. اما آنها بعد از آن ابراز ناامیدی که منظور اجرایی مطابقت ندارد رئیس جمهور وعده داده است.

روی بک سر از NumbersUSA اظهار تاسف در بیانیه ای که “شرکت لابی و دیگر مهاجرت expansionists در کاخ سفید را متقاعد جمهور به طور قابل توجهی آب پایین” منظور اجرایی. او گفت: آن را در نهایت سقوط به کنگره برای تصویب گسترده تر اصلاحات مهاجرت.

مرکز مطالعات مهاجرت (CIS) به نام حکم اجرایی “گیج کننده” و استدلال آن را کمی ملموس اثر آمریکایی ها قرار داده و از کار با این بیماری همه گیر کوروناویروس. این گروه به نام برای مغلوب ساختن پیشی جستن به حالت تعلیق “موقت ویزای کار برنامه” و مقیاس اجازه کار برای دانشجویان خارجی و همسران کارگران موقت.

“وجود دارد هیچ موردی برای در آوردن یک میلیون ویزای موقت کارگران که 22 میلیون کارگران آمریکایی بیکار هستند” جسیکا Vaughan مدیر مطالعات سیاسی در کشورهای مستقل مشترک المنافع گفت: در یک پست وبلاگ در واکنش به سفارش.

هنوز هم وجود دارد سوال در مورد چگونگی تاثیر قابل توجهی خواهد بود و توجه دولت در حال حاضر محدود شده سفر از چین و اروپا و کانادا و مکزیک و بسته کنسولگری برای اکثر ویزا مصاحبه در جهانی همه گیر.

دموکرات ها و مهاجرت گروه های حمایت panned منظور اجرایی حتی با آن معافیت متهم مغلوب ساختن پیشی جستن از قربانی مهاجران و تلاش برای تغییر تمرکز به دور از انتقاد از خود را در دست زدن به این بیماری همه گیر.

آنها ابراز اضافی نگرانی هایی که باز می ماند به پایان رسید. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: آن بررسی خواهد شد و پس از 60 روز در نقطه ای که او تعیین خواهد کرد که آیا به گسترش آن بر اساس شرایط اقتصادی است.

کارشناسان و رهبران کسب و کار باید هشدار داد که جهش اقتصادی می تواند ماه را به طور کامل نگه دارید به خصوص اگر مردم تردید به بازگشت به حالت عادی و بدون واکسن و یا اثبات شده درمان است.

کارشناسان حقوقی می گویند تهمت است که به احتمال زیاد در جامد حقوقی زمین با نظم و اشاره کرد دیوان عالی کشور اعطا رئیس جمهور گسترده اقتدار در مهاجرت پس از حفظ یک نسخه از سفر بان کی مون در سال 2018 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>