بیچاره کشاورزان صورت یک انتظار طولانی به فروش زمستان برداشت

دهلی نو:
کشاورزان در سراسر هند زین با سهام بزرگ از گندم و حبوبات و دانه های روغنی به دلیل جاری مستند حتی به عنوان زمستان محصول برداشت تساوی ،

40 روز lockdown برای کنترل گسترش covid-19 عفونت مجبور است کشاورزان در ایالات مانند Madhya Pradesh, Rajasthan, Uttar Pradesh و هاریانا به صبر برای بازارهای عمده فروشی برای از سرگیری تجارت است.

تا کنون دولت خرید در حداقل حمایت قیمت (MSP) نقل مکان کرد در یک حلزون به عنوان متحده را محدود به تعدادی از کشاورزان که می توانید با بازدید از مراکز خرید اجتماعی را حفظ فاصله.

تنها یک سوم از معامله گران در بازارهای عمده فروشی مجاز به خرید در چرخش گفت: Ranjit سینگ Raju یک کشاورز از سری گنگانگر منطقه راجستان.

تجارت فقط در دو محصول جو و خردل اجازه داده شده به منظور کاهش بلند.

“افتتاح مراکز خرید در سطح ایجاد کرد تنها راه برای سرعت بخشیدن به تهیه” راجو گفت.

تاخیر در تهیه خطرناک است, برای کشاورزان که لازم نیست به اندازه کافی ذخیره سازی و مجبور به ترک برداشت محصول در این زمینه پوشش داده شده با پلی اتیلن ورق.

داده ها از مواد غذایی شرکت از هند (FCI) نشان می دهد که تا 22 مارس مرکزی سازمان تهیه حدود 3.4 میلیون تن گندم; آن را به یک هدف برای تهیه 40 میلیون تن در طول ربیع بازاریابی فصل است.

این شماره ها به احتمال زیاد به عنوان متحده از سر گرفته اند تدارکات عملیات شروع 20 مارس اما در تلوتلو خوران. در سال گذشته بیش از 34 میلیون تن گندم تهیه شد و توسط دولت به نمایندگی از FCI.

گندم خرید در حال حرکت است بسیار به آرامی پس تنها 50 کشاورزان مجاز به فروش در محلی مندی در یک روز گفت: Sandeep Singhroha یک کشاورز از کرنال هاریانا است که دومین عامل مرکزی foodgrain سهام پس از پنجاب.

“سی درصد کشاورزان که نیست ثبت نام برای MSP تهیه شده از سمت چپ و در حال حاضر سرعت آن ممکن است چند ماه برای کشاورزان به فروش محصول خود را,” او گفت:.

این می تواند به افزایش فشار مالی بر بسیاری از کشاورزان که بستگی فوری پس از برداشت و فروش به بازپرداخت وام و شروع به آماده سازی برای کاشت محصول بعدی در ماه ژوئن.

در حالی که کشاورزان در حال انتظار برای فروش گندم خود را در حمایت, قیمت, قیمت عمده فروشی محصولات کشاورزی مانند خردل و جو به میزان قابل توجهی پایین تر از حداقل حمایت از قیمت ، به عنوان مثال کشاورزان در سری گنگانگر که موفق به فروش خردل رو بیش از 3,800 هر quintal حدود 14 درصد پایین تر از MSP.

در کرنال کشاورزان به فروش دانه روغنی در نرخ 200-400 زیر حمایت قیمت.

در Madhya Pradesh که کشاورزی مرفه Malwa منطقه پوشا مناطق مانند ایندور و اوجائین است تلاش برای مهار سریع گسترش عفونت کروناویروس عمده فروشی دانه بازارهای اجازه می دهد حداقل تجارت است.

“پس از معامله گران شده اند مجاز به خرید به طور مستقیم از کشاورزان آنها ارائه قیمت های بسیار پایین تر از حمایت از قیمت ها گفت:” قیدار سیرهی یک کشاورز رهبر از هاردا منطقه. با توجه به سیرهی کشاورزان نیاز به پول به فروش گندم خود را در اطراف 1600 در هر quintal قابل ملاحظه ای پایین تر از حداقل حمایت قیمت 1,925 هر quintal.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>