Hannity خواستار جمع شدن تهدید به اقدام قانونی بیش از NYT ستون ارتباط او را به COVD-19 مرگ

رادیو فردا میزبان Sean HannitySean Patrick HannityHannity ریپ NYT مقاله نویس برای ارتباط او را به COVID-19 مرگ جو بایدن رکورد در امنیت اجتماعی کامل نیست اما دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را بسیار بدتر, Dennis Miller, جوک, او را از خوردن هیدروکسی کلروکین-استیک مزه دار شده در حالی که ‘به هدر رفتن دور در کاهش-ویل’ بیشتر خواستار یک مکان جمع شدن و عذرخواهی از نیویورک تایمز روز دوشنبه بیش از یک ستون در مورد نیویورک بار, مالک فاکس نیوز بیننده که پس از قرارداد coronavirus در یک سفر دریایی و همچنین سایر پوشش میزبان اظهارات طول بیماری همه گیر.

“ما بنویسید در مورد نیویورک تایمز’ آشکار و ظالمانه بی توجهی به حقیقت در mischaracterizing آقای Hannity را پوشش coronavirus همه گیر و سرزنش او برای مرگ غم انگیز جو جویس” Hannity, وکیل, چارلز سخت تر نوشت: در نامه ای در روز دوشنبه.

در مسئله مارس 18 ستون توسط Ginia Bellafante پروفایل coronavirus قربانی جو جویس. آن را شامل یک پاساژ است که در آن جویس را نشان می دهد پدر او رفت و در سفر دریایی که در آن او قرارداد coronavirus بعد از دیدن در Hannity و فاکس نیوز که شیوع این بیماری تحت کنترل است.

تبلیغات

“شما عمل کرده و با کینه توزی واقعی در انتشار اظهارات فوق. به طور مفصل در اینجا آن را به آسانی آشکار در زمان انتشار که آقای Hannity تا به حال اختصاص داده شده توجهی راستگو پوشش به کروناویروس و اظهارات نسبت داده شده توسط شما ساخته شد و هشت روز پس از آقای جویس در حال حاضر سوار بر کروز” خواندن این نامه از Hannity, مشاور حقوقی.

آن می افزاید: “علاوه بر این شما به طور کامل آگاه باشید که این واقعی جدول زمانی و به منظور گمراه کردن خوانندگان خود و حمایت خود را نادرست روایت شما نکردن تاریخ آقای Hannity نظرات از خود داستان است.”

این نامه در ادامه لیست تعدادی از دیگر نیویورک تایمز داستان سخت تر می گوید “موارد خود را در جریان مبارزات انتخاباتی به شخصا حمله آقای Hannity توسط mischaracterizing و اظهارات نادرست با توجه به پوشش خبری خود از coronavirus بیماری همه گیر.”

12-صفحه نامه و سپس میسازد چه سخت تر می گوید: نمونه هایی از Hannity پوشش جدی از این بیماری همه گیر و همچنین به عنوان چهار صفحه از چه وکیل می گوید: نمونه هایی از مقامات و سازمان ها – از جمله شهر نیویورک شهردار , بیل د Blasio, بیل د BlasioSunday پیش نمایش نشان می دهد: رهبران وزن در برخی از کشورهای بازگشایی اقتصاد; بایدن deliberates یک همسر در حال اجرا, اخبار رسانه های استوک رژیم صهیونیستی است. کومو روایت به عنوان مقابله به تهمت کومو را با قلم مو با stardom محو خواهد شد — و به درستی بیشتر (D) رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومواندرو CuomoCuomo می گوید برخی از کسب و کار ممکن است قادر به باز کردن در نیویورک پس از 15 ماه مه پلوسی: فرمانداران’ بی حوصلگی ‘کمک خواهد کرد که ما حتی یک عدد بزرگتر برای دولت coronavirus بودجه نیروی دریایی بیمارستان کشتی در بندر نیویورک تخلیه, نقل و انتقالات, آخرین بیماران بیشتر (D) سخنران نانسی پلوسینانسی PelosiMnuchin: “اگر ما نیاز به صرف پول بیشتر ما خواهد شد و ما تنها آن را با حمایت هر دو حزب’ پلوسی: فرمانداران’ بی حوصلگی ‘کمک خواهد کرد که ما حتی یک عدد بزرگتر برای دولت coronavirus بودجه یکشنبه نشان می دهد بحث شیفت به بازگشایی اقتصاد ضربه سخت coronavirus همه گیر تر (D) بالا بیماری های عفونی متخصص Anthony Fauciآنتونی FauciFauci اعتماد به نفس ما را دو coronavirus تست ظرفیت بیش از چند هفته آینده براد پیت نقش Anthony Fauci در” شنبه شب زنده’طول می کشد هدف در مغلوب ساختن پیشی جستن که می گوید وجود دارد ‘هیچ مدرکی’ بهبود coronavirus بیماران دریافت نمی reinfected بیشتر و سی ان ان – “به حداقل رساندن” میزان شیوع.

سخت تر می گوید: نیویورک تایمز در یک روز برای تایید آن را “عقب درست و عذر خواهی برای” اظهارات یا Hannity به دنبال اقدام قانونی.

تبلیغات

Hannity نیز خطاب به اختلاف خود را نشان می دهد, گفتن بینندگان در هفته گذشته که Bellafante “تقریبا همه اما متهم ارادتمند شما قتل است.”

“به منظور اسمیر شما واقعا آنها به معنای واقعی این زن [Bellafante] سوء استفاده یک مرد از مرگ غم انگیز. او به میل و علاقه بدتر هدفمند, زمان چیزی به من گفت به طور کامل خارج از چارچوب” Hannity گفت.

“سیاسی یک تراژدی این نیویورک تایمز به اصطلاح نویسنده و خبرنگار هر چه به آن اضافه شده است به درد و رنج یک خانواده است که سزاوار بهتر است. این همه انجام شد و برای بد نام کردن این برنامه و این کانال,” او اضافه شده است.

درخواست برای نظر از فاکس نیوز و نیویورک تایمز نمی شد و بلافاصله بازگشت جمعه شب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>