در پی عدم دعوت به San Francisco Giants’ 10-year anniversary مراسم برای خود جهانی 2010 برنده سری اول سابق baseman اوبری هاف ساخته شده ظاهر در 95.7 بازی “Joe Lo & طاس تخته نرد” به دفاع از خود — و لگد هوا پس از هشت دقیقه است.

قهر کردن خواسته شد اگر او تا به حال هیچ تاسف در مورد برخی از التهابی توییتهایی که رهبری تیم را به اجتناب او که او اظهار داشت: او تنها حسرت با استفاده از کلمه “آدم ربایی” در حال حاضر حذف صدای جیر جیر در مورد زنان ایرانی. متن کامل که صدای خواندن “بیایید یک پرواز بیش از و ربودن حدود 10 [زنان] در هر. ما می توانید آنها را در اینجا به عنوان آنها فن ما و خوراک ما انگور, میان چیزهای دیگر.”

شرکت میزبان جو Fortenbaugh تصمیم گرفت او تا به حال به اندازه کافی از صحبت کردن به Huff پس از سابق غول اظهار داشت که او نمیخواهد به مربی ورزش زنان به دلیل “زنان به سختی به اندازه کافی برای مقابله با هر حال.”

“اوبری آیا شما واقعا فکر می کنم در حال حاضر زمان را که شوخی؟” Fortenbaugh پرسید.

“هی مرد شما بچه های من در این است که چگونه من شوخی است. شما آن را دوست ندارم, شما لازم نیست که به مصاحبه من” هاف گفت.

پوشش کامل: غول اختلاف مفهوم اوبری هاف بود دوری با توجه به مغلوب ساختن پیشی جستن پشتیبانی

“چیزی که من می خواستم از این فرصت امروز به شما نشان می دهد بنابراین ما می تواند حداقل شنیدن را در کنار خود و در حال حاضر من متوجه یک اشتباه بود که,” Fortenbaugh گفت. “به نظر می رسد مانند شما هیچ ندامت برای هر یک از این و من نمیگم که شما باید خود را از دیدگاه های سیاسی شما هستند … اما وقتی مردم خشمگین در مورد چیزهایی که شما می گویند زمانی که شما صحبت کردن در مورد آدم ربایی زنان ایرانی به نظر می رسد شما حتی نمی زحمت به سعی کنید و درک طرف دیگر زمانی که شما آنها را می خواهید به درک طرف شما.”

“شما صدای ناراحت و دوست من” هاف گفت.

“کاملا آن را فوق العاده توهین آمیز گوش دادن به شما” Fortenbaugh پاسخ داد. “من می تواند به طور کامل درک چرا غول می خواهم چیزی برای انجام با شما. این شرم آور است زیرا ما آمد و امروز که مایل به دیدن نقطه نظر شما. من امروز فکر ” شما چه می دانید شاید این پسر فقط به خاطر آن است که منطقه خلیج, آنها در حال رفتن بیش از حد سخت بر او. که شاید آنها تکیه کمی بیش از حد در اینجا سمت چپ و و او یک معامله بد.’ و در حال حاضر من پشیمان آوردن شما چون با خودم فکر میکردم: “شما چه می دانید او دقیقا گه او باعث می شود خود را در رسانه های اجتماعی است.'”

وقتی هاف سعی اعتراض به Fortenbaugh گفت: “قطع او را ما انجام می شود” به پایان رسید و این بخش.

شما می توانید گوش دادن به آن را در اینجا.

اریک تینگ است SFGATE دیجیتال خبرنگار. ایمیل: eric.ting@sfgate.com | Twitter:@_ericting

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im