#handsoffporotta… چرا Malayalis هستند تا در آغوش برابر GST حاکم مورد علاقه خود را در parotta

برای یک چاق, ‘porotta’ توسط هر نام دیگری که به عنوان طعم خوشمزه! تلفظ ‘parotta’ یا ‘porotta’ یا ‘borotta” و یا حتی “berotta’ این همه جا flatbread ساخته شده از maida فروش مثل کیک داغ در کرالا مستند یا نه به خصوص به عنوان یک دسته کوچک موسیقی جاز بی نظیر با گوشت گاو برای بسیاری از. برای کلسترول هراسی آن را نیز بسیار محبوب با مرغ یا تخم مرغ کاری و یا حتی به سادگی با “نا مشروع” برای کسانی که به دنبال امساک کردن یک بیت اما هنوز هم حاضر به بخشی با این جزء اصلی مواد غذایی خیابانی در دولت است. فروتن porotta که آن هم ساخته شده با استفاده از گندم و نیز بسیاری از دوستداران سرسخت در تامیل نادو را به عنوان به خوبی.

#handsoffporotta داغ شده است trender در رسانه های اجتماعی از آنجایی اخیر GST حکم کارناتاکا نیمکت از قدرت برای پیشبرد احکام است که طبقه بندی roti و porotta مختلف GST اسلب با منجمد و بسته بندی شده porottas دعوت از 18 درصد مالیات نسبت به موجود 5 درصد به صورت سابق. حاکم است بر این استدلال که منجمد porottas نیست از لحاظ فنی آماده به خوردن موارد به عنوان آنها نیاز به گرم قبل از مصرف می آید و دیگری GST دسته. امروز حاکم انداخته طوفان خشم از porotta دوستداران به ویژه کسانی که از کرالا که در زمان cudgels در برابر آنچه که بسیاری از تماس به عنوان “تبعیض” و “مواد غذایی فاشیسم”.

Wheat porotta

“هر دو porotta& roti ساخته شده frm گندم/میده تنها تفاوت این است که راه خود را ofcooking. هنوز هم طبق جدید GST قانون porotta باید در معرض 18%GST در حالی که 5 درصد دال برای roti.چرا ؟ Roti شمال هند و porotta است که در جنوب هند. که مواد غذایی فاشیسم..” نوشت: یک کاربر در توییتر. “این فقط یک porotta برای ما, این یک احساس” نوشت: دیگر با یک عکس از پوسته پوسته flatbread. در هیچ زمان از این حکم عضو شورای نظارت مدت و الگوهای رفتاری آب گرفتگی رسانه های اجتماعی, برجسته کردن اختلاف.

آرجون B Nair خود اعتراف شکم پرست از Thiruvanathapuram توضیح می دهد که چگونه porotta مورد علاقه خود را. “راست از مدرسه روز porotta و گوشت چیزی است که من غذا خوردن کاملا به طور منظم و من هرگز نمی توانم به اندازه کافی از دسته کوچک موسیقی جاز. شما لازم نیست برای رفتن به هر رستوران ناهار خوری خوب به یک. در واقع برخی از خوشمزه ترین porottas هستند که من تا به حال از thattukadas (فرعی از eateries),” او می گوید. حرفه ای IT آرجون می گوید او اغلب خرید بسته بندی porottas برای “یک صبحانه سریع” هر زمان که او در زمان فشرده است. “این کاملا یک ناجی برای لیسانس مثل من و من احساس می کنم بحث جدید برای بالاتر GST احمقانه است,” او می افزاید.

A porotta maker at a food stall in Kochi, Kerala

یک porotta ساز در غرفه مواد غذایی در کوچی کرالا | عکس های اعتباری: K K-فارسی

یکی دیگر از porotta عاشق Preethi Kurian از تریسور احساس می کند که بدون در نظر گرفتن جغرافیایی انجمن ها و تفاوت در روش پخت و پز, مواد غذایی سنتی است که ممکن است در حمل اهمیت فرهنگی برای کسانی که نگران نگهداری می شود باید از حقوقی و سیاسی doublespeak. “یخ زده و یا بسته بندی شده chappathis نیز بسیار شایع است حتی در کرالا اما هیچ کس به نظر می رسد که یک مشکل با آن است. من تعجب می کنم که چرا ما نیاز به روشن شدن چنین مواد غذایی جنگ!,” او می گوید.

برخی در کرالا گرفته اند خلاق مسیر خود را به بیان “ادای احترام” به porotta که می تواند به طور معمول برای صبحانه, ناهار و یا شام. مانند موسیقی گروه آوازی گروه سه نفره متشکل از پخش خوانندگان ضیا الحق, Sachin راج و Sudheesh کومار که آورده طنز, آهنگ, ‘I Miss U Da — Porotta آهنگ’. “ایده این بود که به تمرکز بر روی یکی از اقلام مواد غذایی است که Malayalis شاید از دست رفته بیشتر در طول مستند. البته porotta بود که هنوز هم در دسترس است پس از takeaways باز بود اما من احساس زمانی که آنها به خانه تبدیل شده اند ممکن است کاملا مرده به عنوان راه ایده آل برای خوردن porotta است هنگامی که آن را هنوز هم داغ می گوید:” Sachin با خندیدن.

خواننده می افزاید که بسیاری از دوستان خود را از غرب آسیا و دیگر مناطق در واقع او را به نام پس از تماشای این آهنگ تصویری برای انتقال است که آنها “واقعا از دست رفته” خوردن porottas به عنوان بسیاری از صادرات بسته بندی شده porottas از کرالا شده بود متوقف شده توسط lockdown.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>