دهلی نو: به عنوان coronavirus ترساندن از طریق کشور های ضد عفونی کننده دست تبدیل به یکی از مهمترین و به دنبال پس از محصولات با اکثر فروشگاه ها در حال اجرا خارج از بورس به دلیل وحشت-خرید. صاحبان فروشگاه شده اند قادر به سرعت دوباره پر کردن سهام به عنوان تولید کنندگان در ادامه به صورت شديد و اختلال در زنجیره تامین شبکه ای.

همان صادق است برای تولید کنندگان دیگر ضروری و غیر ضروری موارد در حال انجام 21-day مستند دوره است.

نگاهی به عنوان مثال از وای پوست, علم, یک شرکت که مبادرت به فروش همه چیز از شامپو برای مو روغن. یکی از فروشندگان در آمازون هند این شرکت تصمیم به شروع یک دست ضد عفونی کننده کسب و کار یک ماه پیش. آن را در حال حاضر ذخایر از 100,000 بطری متشکل از 50 میلی لیتر, 200 میلی لیتر و 300 میلی لیتر. تا 29 مارس این شرکت نبود قادر به کشتی آنها را از کارخانه خود در پرونو در هیماچال پرادش به آن انبار در Zirakpur پنجاب به بعد برای توزیع.

در حالی که گرفتن مواد اولیه دشوار است در شرایط فعلی کمبود کامیون در حال حرکت از اقلام ضروری مانند sanitizers دشوار است. بدتر در درون مرزهای دولتی و پلیس همیشه آگاه در آنچه به منزله کالای ضروری است. این منجر به تاخیر مفرط.

“دست عفونی هستند و نه دشوار. سوال این است که چگونه برای به دست آوردن مواد خام” Manish Chowdhary, co-founder در عجب پوست علوم گفت: در روز شنبه. “دوم توزیع یک مشکل بزرگ است. هیچ شرکت تجارت الکترونیکی در نظر گرفتن هر موجودی. کامیون ها قادر به رسیدن به آنها را به عنوان به خوبی. هیچ حرکت صاف یا مواد اولیه و یا تمام شده کالا امروز,” او اضافه شده است.

کلید مواد خام در یک ضد عفونی کننده است یا اتانول یا الکل ایزوپروپیل. داخلی ظرفیت ایزوپروپیل الکل قبلا رزرو شده توسط بزرگتر و مسن تر sanitiser تولید کنندگان. در ضمن وارد سهام در حال دروغ گفتن در تانکر در Kandla پورت در گجرات و Nhava Sheva در بندر بمبئی.

“کسانی که تانکر روبرو هستند بین دولت تدارکات مسائل. اما همه چیز را شروع کرده اند بهبود” Chowdhary گفت. بیشتر می گذرد که اجازه حرکت آزاد کالا های اساسی هستند که صادر برگزاری امید برای هفته آینده.

بسیاری از شرکت ها نشان داده اند موارد خود را به مقامات محلی برای اطمینان از نرم و صاف حرکت کالا.

“وجود دارد ترکیبی از مسائل باعث تنگناها در زنجیره عرضه امروز—از سمت راست پورت گواهی عدم سوء پیشینه برای گرفتن کالاهای ضروری به کارخانه قادر به تولید آنها و سپس کشتی محصولات” گفت: Ashish Nanda, EY هند عرضه زنجیره ای رهبر. “اگر چه ضروری تولید کنندگان کالا معاف از مستند بسیاری از مردم پیدا کردن آن را دشوار برای شروع تولید. وجود دارد که تولید کنندگان باید به اندازه کافی سهام, اما آنها انتخاب برای شروع تولید به دلیل تدارکات مشکلات که شامل عدم دسترسی به کامیون و ناتوانی از کار برای آمدن به کارخانه,” او اضافه شده است.

Gazal Kalra از بنیانگذاران تدارکات شرکت Rivigo تخمین زده می شود که حدود 80 درصد از هند کامیون ناوگان اختصاص داده شده است به غیر از کالاهای اساسی. در بررسی نوشته های بسیاری از کامیون های حامل غیر ملزومات مانند تلویزیون در حال انتظار جلوتر از کامیون های حامل کالاهای ضروری که منجر به تاخیر می اندازد. همچنین این مشکل به repurpose کامیون به سرعت در طول یک مستند. حتی زمانی که غیر ضروری کامیون ها مجاز هستند یک بار عبور وجود دارد هیچ کس در انبارها به خالی کردن کالا.

همچنین کامیون با اقلام ضروری هستند رو به افزایش نظارت در بررسی پست. در حال سیب و کره ضروری است ، پلیس در برخی از ایالت ها فکر نمی کنم, برگزاری کامیون های حامل آنها Kalra گفت.

“وجود دارد رانندگان وجود ندارد اما سریع راهرو برای جنبش بدون درز از ملزومات است. ما باید حل و فصل اوضاع در 48 ساعت آینده دیگری خط لوله پر از ملزومات اتفاق می افتد نیست,” او گفت:. “نکته بعدی این است که امن جنبش مردم است. کارگران نباید کوبید. مردم باید برای رسیدن به مشتری در انبارها برای تخلیه و بارگیری,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر