Hall of Famer Al Kaline — دیترویت محبوب “آقای ببر’ — مرده در 85

دیترویت — Al Kaline که صرف کل 22-فصل سالن از شهرت حرفه ای با Detroit Tigers و شناخته شده بود روی محبت به عنوان “آقای ببر” درگذشت دوشنبه. او 85 بود.

جان مراد از دوستان Kaline را تایید کرد به گزارش آسوشیتد پرس که او درگذشت دوشنبه در خانه اش در میشیگان. مراد که برای اولین بار صحبت کرد به مطبوعات آزاد دیترویت گفت: او می خواهم به در تماس با Kaline پسر. هیچ علت مرگ داده شد.

Kaline جوانترین بازیکن برای پیروزی در لیگ آمریکا پنبه حلاجی عنوان در سال 1955 در سن 20 با .340 طور متوسط پنبه حلاجی شده. حق fielder بود 15-زمان All-Star موفق به کسب 10 طلا و دستکش و انتخاب شد به سالن از شهرت در سال 1980 در سال اول خود را از واجد شرایط بودن.

معشوق شماره 6 بعد نشسته پشت یک میکروفون به عنوان یک ببر پخش از سال 1976 به سال 2001 و همچنین دستیار ویژه مدیر کل.

Kaline مستقیما از بالتیمور جنوبی دبیرستان رشته ساخت اولین خود را در 25 ژوئن 1953 – شش روز پس از امضا توسط ببر طلایه دار اد Katalinas. او در زمان بیش از عنوان دیترویت روزمره راست صحرا نورد در سال 1954 و در سال 1955 او ضربه .340 تبدیل شدن به جوانترین بازیکن – besting Ty کاب یک روز – برای برنده شدن در لیگ آمریکا پنبه حلاجی شده عنوان شده است.

Kaline هرگز آمار 30 خانه اجرا می شود در یک فصل و در صدر 100-RBI علامت تنها سه بار اما او به طور کلی ثبات در صفحه و استثنایی خود فیلدینگ و پرتاب او را در میان بالا AL outfielders.

“شده اند وجود دارد بسیاری از بازیکن دفاعی. Fella که می تواند همه چیز را انجام دهد و Kaline,” Baltimore Orioles Hall of Famer بروکس رابینسون یک بار گفت. “او فقط مظهر چه outfielder همه چیز در مورد سرعت زیادی جلب توپ و پرتاب توپ به خوبی.”

Kaline به پایان رسید کار خود را با 3,007 بازدید و 399 صفحه اصلی اجرا می شود (چه شده اند No. 400 از دست داده بود به یک rainout). او به ثمر رساند بیش از 1600 اجرا می شود و سوار در نزدیک که بسیاری از. او 3,000 هفتم آمار در بالتیمور برش دو پایین سمت راست خط زمینه در سپتامبر 1974 نهایی خود فصل است.

Kaline آمار .379 در ببر’ پیروزی بر سنت لوئیس در سال 1968 مسابقات جهانی که دیترویت بسیج از یک 3-1 کسری.

“اگر یکی از دستاورد که برای من به خصوص افتخار است که من همیشه در خدمت بیس بال به بهترین توانایی من,” Kaline گفت: در طول سالن از شهرت القای بیان. “هرگز به من به عمد انجام می شود هر چیزی را به بی اعتبار ساختن بازی ببر یا خانواده من.

“تا کنون در حال القاء به سالن از شهرت proudest لحظه ای از زندگی من است. شما می توانید مطمئن باشید که من تمام تلاش را به زندگی می کنند تا به تعهد مرتبط با این افتخار است.”

بعد از آن سال او شماره 6 شد اولین شماره بازنشسته توسط ببر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>