تالار مشاهیر پایان دفاعی ویلی دیویس مرده در سن 85

ویلی دیویس یک طرفدار فوتبال از مشاهیر دفاعی lineman که کمک Green Bay Packers پیروزی هر یک از دو سوپر کاسه درگذشت در سانتا مونیکا در سن 85.

همسرش کارول گفت: هکرها شوهرش در بیمارستان بستری شده بود حدود یک ماه با نارسایی کلیه و درگذشت مسالمت آمیز است.

یک 15-دور پیش نویس انتخاب از Grambling دیویس خود را آغاز کرد NFL حرفه ای با بازی هر دو جرم و دفاع برای کلیولند براونز در سال 1958 و ’59. او بیشترین موفقیت پس از گرفتن معامله به هکرها اتمام NFL حرفه ای در سال 1969 به عنوان یک پنج بار تمام نرم افزار.

او رای به NFL همه دهه در تیم های 1960 و القاء شد به سالن از شهرت در سال 1981.

دیویس کمک هکرها برنده مسابقات قهرمانی NFL در سال 1965 قبل از دربندی 1966 و 1967 فصل با عناوین در دو سوپر کاسه.

او مجبور جانی Unitas اشتباه برای کمک به مهر و موم هکرها’ 1966 قهرمانی کنفرانس غرب بیش از بالتیمور کلت و او عذاب کانزاس سیتی کارفرمایی لن Dawson and Raiders کارفرمایی Daryle Lamonica در دو سوپر کاسه.

• سابق تورنتو بلو جیز دوم baseman Damaso گارسیا دو زمان همه ستاره در اواسط 1980s که جان سالم به تومور مغزی عمل جراحی در سال 1991 درگذشت و در زادگاه خود در جمهوری دومینیکن در 63. گارسیا به حال چند مشکلات بهداشت و درمان در سال های اخیر است.

در جای دیگر

آزادی معاملات چارلز به اضافه کردن بر میدارد

نیویورک آزادی داد و ستد All-Star مرکز Tina Charles به واشنگتن عرفا به عنوان بخشی از یک تیم مقابله.

نیویورک دریافت 12th انتخاب کنید در روز جمعه WNBA پیش نویس از واشنگتن و همچنین نهم و 15 میدارد از دالاس. آزادی نیز دریافت Tayler تپه از بال و Shatori واکر-Thu از عرفا. دالاس کردم واشنگتن در دور اول انتخاب و در سال 2021 و نیویورک-دور دوم انتخاب در 2021. آزادی نیز دریافت عرفا’ دوم و سوم دور میدارد فصل آینده است.

آزادی در حال حاضر چهار نفر از این 15 میدارد در روز جمعه پیش نویس از جمله شماره 1 انتخاب کنید که آنها در حال انتظار برای استفاده در اورگان محافظت سابرینا Ionescu یک Miramonte-اوریندا آلوم.

کالج فوتبال: سابق دانشگاه استنفورد پایان دفاعی Jovan سوان تصمیم گرفته است به بازی نهایی خود را, کالج فصل با ایندیانا است که در نزدیکی زادگاه خود و مادر آلما خود را برادر ماریو جونیور

سوآن که 6 فوت و 2 و 270 پوند ثبت شده 85 پردازد 18½ پردازد برای از دست دادن و 11½ کیسه در 39 بازی با کاردینال.

کالج بسکتبال: واشنگتن دانشجوی سال اول swingman Jaden تیم mcdaniels اعلام کرده است برای NBA پیش نویس تبدیل شدن به آخرین یک-و-انجام پلیر Huskies. واشنگتن هر چند اضافه ایالتی ویچیتا انتقال اریک استیونسون و وارد کالج گارد نقطه مقابله و پریر.

گلف: سیفوی باز در نپا شد موکول برای سپتامبر. 10-13 به عنوان بخشی از PGA Tour آخرین تجدید نظر برای آن برنامه. این مسابقات در Silverado رفت و آمد مکرر قبلا چاک دار شد یک هفته بعد (سپتامبر. 17-20). آن را در حال حاضر بین برنامه ریزی تور قهرمانی و ایالات متحده باز است.

— Ron Kroichick

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>