Hachette کارکنان راه رفتن در اعتراض تصمیم به انتشار وودی آلن خاطرات

کارکنان در Hachette Book Group, راه می رفت خاموش کار پنج شنبه در واکنش به این شرکت برنامه ریزی شده انتشار وودی آلن خاطرات.

نارضایتی شده است, تکان دهنده در این شرکت پس از اعلام این خبر که Hachette مشخصات ناشر بزرگ مرکزی انتشار می انتشار کتاب “Apropos از هیچ چیز” با اعتصاب آمدن پس از رونان فارو که کتاب “بگیر و بکش” منتشر شد توسط یک Hachette مشخصات ناشر عموم لعنتی این شرکت روزانه وحش گزارش شده است.

Farrow خواهر دیلن آلن به تصویب رسید پدر را متهم آلن از نظر جنسی آزار او که آلن را رد کرده است. Farrow علنا حمایت خود را از اتهامات.

تبلیغات

“سیاست خود را از سرمقاله استقلال خود را در میان چاپی نیست و از بین بردن شما را اخلاقی و تعهدات حرفه ای به عنوان ناشر از گرفتن و کشتن و به عنوان رهبر یک شرکت خواسته شده برای کمک به تلاش های توهین آمیز مردان برای ماست مالی کردن جنایات خود” فارو گفت: در یک ایمیل به Hachette مدیر عامل شرکت مایکل Pietsch با توجه به انتشار.

“بدیهی است که من نمی توانم در وجدان کار با شما را هر بیشتر” Farrow اضافه شده است. “تصور این بود که خواهر خود را.”

کارکنان در این اثر که منتشر شده “گرفتن و کشتن” کمی قهوه ای و شرکت ، گردش یک یادداشت در مورد اعتصاب روز شنبه گفت: کارکنان خواهد “ایستاده با Ronan و دیلن فارو و بازماندگان تجاوز جنسی.”

“من را تشویق Hachette از احترام به خود خوانندگان و نویسندگان و شهرت به انجام کامل واقعیت بررسی از وودی آلن را در حساب خاص هر گونه ادعا می کنند که به معنی خواهر من نیست گفتن حقیقت” فارو در بیانیه ای گفت.

“من همچنین گفت: Hachette که یک ناشر است که رفتار خود را در این راه این است که من نمی توانم کار با در وجدان خوب,” او اضافه شده است.

تپه رسیده به قهوه ای و شرکت. برای نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>