زمانی که فیل دوستداران صحبت از Guruvayur Padmanabhan خود را صدای نرم. محبت به حیوانات ، آنها صحبت می کنند در یک صدایی از احترام ادم تنومند و بدقواره را آرامش. بیشتر از آن امروز پس از ضرب المثلی وزش غول گذشت در فوریه 27.

80 سال نه بالا و پایین متولد شد و در Nilambur جنگل از جایی که او آورده بود به Alathur (پلککد) قبل گرفته شده به Ottappalam. او ارائه شده به Guruvayur معبد در سال 1954 به عنوان یک دختر 14 ساله.

هنرمند نقاشی دیواری کو Krishnakumar اصلی موسسه هنر نقاشی دیواری در Guruvayur رنگ افسانه ای دارای دندان گراز سه سال پیش. “او لذت می برد این شرکت از مردم است. او سکوت کرده بود و با شکوه است. در این معبد بیش از 70 سال او می دانست که این معبد معمول—pooja زمانبندی زمان برای panchavadyam. او می دانست که تمام tantris و افرادی که در بازدید از این معبد به طور منظم و تقریبا مانند دوستان” او می گوید. Krishnakumar می گوید او تصمیم گرفت به رنگ حیوانات 3×2 ft کار به او “gaja lakshanamتمام ویژگی های یک ایده آل فیل.”

پلککد مبتنی بر فیل عکاس Aneesh Sankarankutty که دیده است Padmanabhan از اواسط 1990s می گوید: “او آرام بود و هیچ چیز را unnerve او. او نمی خواهد حرکت می کند زمانی که thidambu (مینیاتور تصویر از presiding) قرار داده شده بر روی سر خود را. معمولا فیل تمایل به لرزش یا حرکت سر خود را, اما نه Padmanabhan.”

او در نظر گرفته شد دوم تنها به افسانه ای Guruvayur Kesavan و در زمان جای خود را در تخیل محبوب پس از Kesavan مرگ در سال 1976. “ممکن است بزرگتر و یا بلندتر فیل, اما نه یک مسابقات او را وقتی که می آید به هاله می گوید:” Aneesh AA, a melam هنرمند از تریسور.

دیوان عالی کشور مدافع Renjith Marar که همچنین یک chenda بازیکن دیدم Padmanabhan برای اولین بار در 2000-01 در یک معبد در جشنواره Tripunithura. “کسانی که آن روز هنگامی که وجود دارد, احیای معبد جشنواره ها و فیل تبدیل شدن به ستاره ها چنین نشان می دهد. وجود دارد تقریبا هیچ محدودیتی با توجه به ezhunnallippu (کروبی) نیز هست. Padmanabhan بود و در نتیجه تبدیل شدن به یک ستاره در ذهن من به عنوان خوب,” او می گوید.

یکی از قدیمی ترین اسیر فیل ها در کشور Padmanabhan شده است بخشی از چندین معبد جشنواره و کروبی در سراسر کرالا از تریواندروم به پلککد.

“در مناطق اطراف پلککد او انتخاب اول است. این سوال یکی دیگر از فیل به وجود آمد تنها اگر او در دسترس نیست” می گوید: Aneesh Sankarankutty. او جایزه ‘Gajaratnam’ عنوان برای خود ویژگی های فیزیکی — یک تنه آن را لمس زمین و شکل. او ایجاد شده در تاریخ در سال 2004 هنگامی که او داده شد صفوف هزینه ₹2,22,222 یکی از بالاترین در آن زمان برای Vellangi-Nenmara Vela (معبد جشنواره).

“از دست دادن Padmanabhan است از دست دادن هر دو برای Guruvayur Devaswom و همچنین فیل عاشقان می گوید:” Sanjeev Shenoy, یک کوچی مبتنی بر فیل مالک. او به یاد می آورد که چگونه در anakotta (elephant sanctuary در Guruvayur) به او پیشنهاد فیل چند plantains. “من می خواستم یک عکس با او را. به فیلبان, پیشنهاد به او میوه. من و او چگونه مطرح شده: مانند یک فیلم ستاره است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im