خلیج فارس سازمان ملل عمیقا متعهد به روابط دوستانه با هند: MEA

دهلی نو:
هند گفت: کشورهای منطقه خلیج فارس هستند “عمیقا متعهد” به روابط دوستانه با هند و پشتیبانی نمی کند هر گونه دخالت در مسائل داخلی.

نظر از سخنگوی وزارت امور خارجه Anurag Srivastava به دنبال گزارش ابراز نگرانی از برخی محافل در برخی از کشورهای حوزه خلیج فارس و همچنین در رسانه های اجتماعی بیش از این اتهام تهمت مسلمانان در هند است.

“ولگرد توییتهایی نمی تواند مورد استفاده قرار گیرد برای توصیف روابط بین هند و کشورهای خلیج فارس),” Srivastava به خبرنگاران گفت:. نارندرا نخست وزیر و وزیر امور خارجه S Jaishankar شده اند به طور منظم در تماس با رهبران منطقه به او گفت. “شده اند وجود دارد درخواست برای دارو و پزشکی تیم وجود دارد درخواست برای ارسال به پزشکان و پرستاران از هندوستان,” او گفت:, و اضافه کرد که هند فرستاده بود یکی از این تیم به کویت به تازگی.

“این کشورها نیز می خواهید در اولویت بحث با هند در پست covid-19 بهبود اقتصادی” Srivastava, گفت:, و اضافه کرد که همه کشورهای منطقه شد “عمیقا متعهد به روابط دوستانه با هند و آنها را پشتیبانی نمی کند دخالت در امور داخلی هند است.”

گذشته بود که یک مرجع به یمن توسط سازمان هایی مانند سازمان همکاری اسلامی گفته از برخی محافل در کویت از طریق توییتر.

هند تبدیل روابط با منطقه خلیج فارس به ویژه عربستان سعودی و امارات متحده عربی—دیده شده است به عنوان یک کلید موفقیت مودی دولت در سیاست خارجی پس از آن در زمان کار در سال 2014. در سالهای اخیر وجود داشته اند برخی از مطالب در رسانه های اجتماعی است که به نظر می رسد سایه انداختن بر روی روابط به خصوص در طول اتهام هدف قرار دادن مسلمانان در هند است.

در تخلیه سرخپوستان رشته در خلیج فارس با توجه به covid-19 بحران Srivastava گفت: طرح هنوز در حال کشیده تا خود را تخلیه. مردم آگاه از تحولات گفت که دولت به دنبال استفاده از چندین نیروی دریایی کشتی ها و همچنین نظامی و هواپیماهای تجاری به تخلیه هزاران نفر از شهروندان در خلیج فارس و دیگر مناطق پس از این مستند به پایان می رسد.

Srivastava گفت: حدود 60000 اتباع خارجی از 72 کشور تخلیه شدند و تا کنون از هند است.

در گزارش که از عمان خواسته است تا شرکت های دولتی را به آتش جاست کارگران و جایگزینی آنها را با محلی عمان, Srivastava گفت: این سیاست جدید نیست و به نظر نمی رسد کارگردان در هند یا هند اتباع کار وجود دارد.

به گزارش رسانه ها گفته اند که برخی از 800,000 کارگران هندی در عربستان بودند به توان نهفته در آخرین سفارش دیده می شود به عنوان یک گام برای تضمین شغل برای مردم محلی بیش از مهاجران.

دولت عمان بوده و حساس به وضعیت اتباع هند در این کشور قادر به بازگشت پس از مستند Srivastava گفت.

در گزارش کاخ سفید لغو دنبال کردن توییتر دسته نخست وزیر مودی و رئیس جمهور رام نات Kovind سخنگوی گفت که کاخ سفید تا به حال روشن است که این مرسوم بود که به دنبال چنین دستگیره در طول بازدیدکننده داشته است توسط آمریکا مقامات و رهبران طوری که نوشته می شود را بازتوییت کرد.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و بانوی اول Melania Trump بودند در یک سفر کوتاه به هند در ماه فوریه است.

وقتی پرسیده شد که در مورد چین انتقاد از این تصمیم توسط شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR) برای جلوگیری از استفاده از covid-19 سریع ضد بدن تست کیت عرضه شده توسط دو نفر در شرکت پژو گفت: این موضوع بود که نگاه به برتر پزشکی بدن.

چین انتقاد به دنبال ICMR درخواست متحده و اتحادیه سرزمین برای متوقف کردن با استفاده از کیت تست تهیه شده از گوانگژو Wondfo بیوتکنولوژی و Zhuhai Livzon تشخیص به دلیل “تغییرات گسترده ای” در عملکرد خود را.

کشورهای حوزه خلیج فارس درخواست کرده اند برای به کارگیری داروهای پزشکان از هند گفت: MEA سخنگوی Anurag Srivastava.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>