خلیج فارس تاجر کتاب پرواز چارتر به پرواز کارکنان به کرالا می شود یک قهرمان

ERNAKULAM: R. Harikumar یک دبی مبتنی بر تاجر است و در حال حاضر یک قهرمان در میان کرالا سه میلیون-قوی جاست شبکه. او 120 کارکنان مضطرب بیش از coronavirus همه گیر پرواز را به دولت جنوب در یک پرواز اجاره رزرو توسط تاجر رایگان از هزینه در روز یکشنبه.

کسانی که بازگردانده خواهد شد هنوز هم به عنوان به کارکنان. Harikumar است گزارش داده آنها را به مدت سه ماه به کارکنان. آنها خواهد شد پرداخت یک ماه حقوق و دستمزد. آنها نیز مطمئن بلیط بازگشت و اجازه یک گزینه به کار از کویمباتور واحد Harikumar نخبگان گروه از شرکت ها.

علاوه بر 120 کارکنان شارجه-کوچی پرواز جایگزین آن ثبت شده تحت covid-19 نیروی کار از همه کرالا کالج فارغ التحصیلان فروم (Akcaf), مهاجرین Malayalee شبکه و 50 نفر را که گرفتار شده بودند خارج از فرودگاه بدون پول برای خرید بلیط.

توسعه نقاط به چه کرالا بالا مشخصات تجار و بازرگانان و داوطلب محور شبکه در غرب آسیا در حال افزایش است تا به این مناسبت برای کمک به این رشته و مضطرب در وضعیت فوق العاده ای ناشی از این بیماری همه گیر.

بیکاری رشته و در ترس از coronavirus همه گیر Keralites در سراسر جهان باید با هم متحد شده و از طریق نفوذ مهاجرین شبکه به دوباره.

با توجه به دولت های هوایی سعودی G9427 پرواز چارتر توسط Harikumar است که تنها یکی از میان حدود 800 چنین جت خصوصی خواهد شد که فرود در امور خارجه در ماه ژوئن. در مقابل تنها 360 بازگشت پرواز هستند که توسط دولت مرکزی به عنوان بخشی از رسمی ماموریت نجات ‘Vande بهارات’ به صورت رشته سرخپوستان خارج از کشور.

“من در ارسال آنها را در سه ماه تعطیلات” Harikumar گفت: خلیج فارس-بر اساس گزارش روزنامه خلیج تایمز. “من نیز به ترتیب برای بازگشت خود را هنگامی که وضعیت normalises. اگر آنها در مواجهه با مشکلات مالی به خانه من پشتیبانی خواهد کرد آنها را به عنوان به خوبی.”

او گفت که او نیز با توجه به منشور دوم پرواز. “من در تلاش برای ترتیب حدود 300 بلیط هوا جایی که من برای پرداخت 70 درصد از بلیط پرواز هزینه,” او گفت:. “هیات من کار کرده اند با من برای بیش از 15 سال است. آنها من فقرات. همه چیز من امروز به لطف به آنها گفت:” Harikumar.

“مسافران ما انتخاب شده برای سفر به شدت مضطرب بسیاری از آنها نه در یک موقعیت برای زنده ماندن در اینجا” در مقابل Biju Kumar, دبیر AKCAF نیروی کار به این روزنامه گفت. “ما نیز در روند توزیع 400 بلیط مضطرب سرخپوستان. ما برنامه را به منشور سه پرواز برگشت به صفحه اصلی,” او اضافه شده است.

در ضمن امارات متحده عربی فصل خیریه بازوی Markazu Saqafathi Sunniyyah یک کرالا مبتنی بر اسلامی حوزه علمیه ساخته شده است یکی دیگر از عمده رزرو جت خصوصی. آنها خواهد شد در پرواز بازگشت به خانه برگشت در 40 چارتر پرواز در 17 و 18 ژوئن AP Abdul Hakkim هند مدیر گفت.

نگران مقامات دولتی با این حال قرار دادن یک سوار برای محدود کردن جمعیت است. K. Elangovan اصلی از Norka یک گره آژانس بر جاست ورود صادر شده است جهت حاکی از این است که تنها مسافر که آزمایش منفی برای covid-19 باید مجاز به هیئت مدیره چنین چارتر پرواز. آن را ایجاد یک اضطراب عمومی در دولت به عنوان تست است نه اجباری به صورت رسمی پروازهای بازگشت.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>