گجرات فرودگاه برای دریافت به روز رسانی X-ray چمدان اسکن سیستم

احمدآباد:
در تلاش برای افزایش توشه غربالگری احمدآباد آداب و رسوم Commissionerate است تصمیم به نصب هشت واحد از X-ray بازرسی چمدان سیستم (XBIS) در دو فرودگاه بین المللی در گجرات رسمی روز دوشنبه گفت:.

این پیشرفته توشه غربالگری واحد خواهد بود نیز نصب شده در داخلی ظرف انبار در Khodiar در نزدیکی روستای احمدآباد و خارجی اداره پست در اینجا, او گفت:.

این X-ray واحد بسیار پیشرفته تر از زمان توشه سیستم غربالگری در محل در احمدآباد و سورات فرودگاه بین المللی, Santosh Kumar, اصلی, کمیسر (احمدآباد گمرکی) به خبرنگاران گفت: اینجا.

“زمان توشه غربالگری واحد حدود پنج تا شش سال است. برخی از واحدهای اغلب تجربه فنی مانع و توقف عملکرد.

“وزارت مالیه را تایید کرده است هشت XBIS برای بهتر توشه غربالگری و ما را به دریافت این واحد های پیشرفته بسیار به زودی” Santosh گفت.

در ضمن برای خنثی کردن هر گونه تلاش از قاچاق کالا و ارز, به خصوص طلا احمدآباد آداب و رسوم در حال حاضر آغاز شده یکی از مسافران با استفاده از تازه توسعه یافته سیستم پیشرفته به نام مسافر اطلاعات سیستم (API).

با استفاده از API های یک مسافر بود و به تازگی برگزار شد در احمدآباد فرودگاه برای تلاش برای قاچاق 600 گرم طلا پس از ورود به شارجه گفت: Santosh.

بخش آداب و رسوم انجام شده یکی از مسافران و تهیه یک لیست از مسافران مکرر از طریق رابط های برنامه کاربردی افسر گفت.

یک فرد با سفر مکرر تاریخ است به احتمال زیاد به یک قاچاقچی که تنها قصد انجام یک سفر خارجی است که برای آوردن طلا به طور غیر قانونی است.

این احمدآباد آداب و رسوم ثبت شده 113 مورد از قاچاق طلا بین 1 آوریل 2019 و ژانویه 20, 2020, کشف و ضبط و 77 کیلوگرم طلا به ارزش 27.11 کرور در احمدآباد و سورات فرودگاه Santosh گفت.

اکثریت دستگیر مسافران وارد شده از دبی, شارجه و عمان و کویت و بانکوک او اضافه شده است.

سایت ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>