گوچی بنفش یک طراح هندی و بروچس برای مردان در مراسم اسکار سال 2020 فرش قرمز

فرش قرمز پوشش نیست فقط در مورد زنان دیگر. می شود آن را در بفتا, جایزه گرمی یا امروز جایزه اسکار مردان شناخته می شود یا کلاسیک و یا پرماجرا. قابل توجه بود bijoux در چندین ستاره ها — تیموتی Chalamet, Mahershala Ali, Brad Pitt, Taika Waititi (نگاه کنید به تصاویر) …

برای کوبهکارگردان: اسپایک لی به تن قوی ادای احترام به بازیکن بسکتبال کوبه برایانت که به تازگی درگذشت در سقوط یک هلیکوپتر — گوچی بنفش کت و شلوار با طلا تر و تمیز برجسته برایانت نیوجرسی شماره 24 در برگردان. و ضربات خود را? نایک کوبه 9 استراتژی نخبگان کفش ورزشی. سلطنتی سایه تکرار شد در طول Sir Elton John عملکرد شب بهترین آهنگ اصلی, ‘(میخوام) عشق من دوباره’ از Rocketman. او جفت خود را Gucci کت و شلوار با رنگ صورتی و سبز کریستال پاپیون از همان برچسب.

هیچ جای تعجب وجود دارد: به عنوان شدید کمد بیلی پورتر او نشان داد Jimmy Choo طلا, پاشنه, براق پر و گسترده دامن با جایلز شماس.

شد Utkarsh پوشیدن…زری?: هندی, نمایندگی در اسکار صحنه آمد و با Utkarsh Ambudkar اواسط نشان می دهد رپ روکش. در حالی که چند hyphenate sported Ermenegildo Zegna XXX روی فرش قرمز او روشن به یک کت و شلوار آبی با زری مرزها در آستین و شلوار. برخی از رسانه های اجتماعی جاسوسی نشان داد آن را به یک #SandySuit طراحی شده توسط سندی Kaur Gill بهتر به عنوان شناخته شده TheSandyLion. او را مدل دهید امثال حسن Minhaj و لیلی سینگ و امضای او شامل گروههای زری در کاف و سجاف.

که Venk Modur?: یک نام شده است که در ظاهر ما در جدول زمانی است که سبک Venk Modur را به خصوص پس از گلدن گلوب ماه گذشته که در آن او را مدل دهید بازیگر برایان کاکس در Hugo Boss و دومی رفت تا برنده بهترین بازیگر نقش اول مرد در یک درام تلویزیونی برای نقش خود در جانشینی. امروز جایزه اسکار Modur است که در یک ماموریت برای از ویژگی های بیشتر در جنوب آسیا طراحان بر روی فرش قرمز هالیوود انتخاب ابو جانی Sandeep Khosla برای Smriti Mundhra نامزد جایزه اسکار شد, کارگردان و تهیه کننده مستند کوتاه St. Louis سوپرمن. برای او همکاری مدیر سامی خان آن بود پلیسه دار شیروانی توسط Ashwin Thiyagarajan. “من برای اولین بار ملاقات Modur زمانی که او در شهر او کاهش یافته است توسط استودیو من و واقعا دوست من. زمانی که او پیشنهاد کرد ما با هم کار می کنند, من فکر نمی کنم این امر می تواند برای اسکار” می خندد چنای-طراح بر اساس. این مختصری بود برای ایجاد چیزی و ساختار با ظریف گره به سنت است. “به همین دلیل ما رفت و با یک سیاه sherwani; pleats در پایین اضافه کردن برخی از استعداد و شلوار ظریف, تن در تن-گلدوزی,” او توضیح می دهد.

در اینجا چند شارپ-کمد از شب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید