دهلی نو:
دولت مرکزی و دولت های جمع آوری شده Rs97,597 کرور روپیه در ماه مارس در برابر Rs1.25 تریلیون هدف برای ماه میان یک رکود اقتصادی. در آوریل-مه دوره FY20 GST درآمد مجموعه رشد 3.8% به Rs12.2 تریلیون دلار از سال پیش دوره, داده های رسمی نشان میدهد در روز چهارشنبه.

تنبل سرعت سالانه GST مجموعه رشد در میان تیز رکود اقتصادی مشخص شده توسط یک رکود در مصرف است. GST, یک مالیات بر مصرف, آینه کاهش در نرخ رشد اقتصادی پیش بینی شده در 5 ٪ در FY20 نسبت به 6.1 درصد رشد در سال قبل است.

GST مقامات تا به حال در سالهای اخیر گرفته شده کشت از اقدامات از جمله محدود کردن استفاده از اعتبار مالیاتی توسط خریداران کالا و خدمات در مواردی که تامین کنندگان ارائه نشده است, مدارک مورد نیاز. یک بیانیه رسمی از وزارت مالیه گفت که کل درآمد به دست آمده توسط دولت مرکزی و دولت پس از حل و فصل در ماه مارس بود در Rs41,901 کرور و Rs43,516 کرور روپیه بود. از مجموع 1.2 کرور کسب و کار ثبت نام برای GST 76.5 لاخ واصل گرداند برای ماه فوریه تا پایان مارس است. درآمد مجموعه در مارس نمایندگی فروش در ماه فوریه است.

داده های رسمی نشان داد که در میان کشورهای با درآمد پایه گجرات ثبت نام 7 درصد رشد در FY20 از یک سال پیش در حالی که دهلی نو گزارش داد که 11 درصد رشد و بنگال غربی 9 درصد رشد است. بسیاری از ایالت ها با کوچکتر پایه مالیاتی را بالاتر گزارش نرخ رشد در حالی که Uttarakhand گزارش درآمد حاصل انقباض.

کارشناسان گفت که در ماه های آینده GST خواهد رسید آینه تاثیر مداوم مستند در فعالیت های اقتصادی است. “با اکثر کسب و کار در حال غیر عملیاتی برای یک دوره قابل توجه در ماه مارس و آرامش تاخیر در پرداخت مجاز بودن مجموعه در سه ماهه آینده را کاملا سقوط” گفت: Abhishek جین مالیاتی شریک زندگی ای.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im