GST درآمد برای ماه آوریل ممکن است به سقوط به شدت

دهلی نو:
GST مجموعه مجموعه به سقوط به شدت در آوریل و مه با تعداد الکترونیکی مجوزها (e-راه صورتحساب) تولید شده برای حمل و نقل کالا از سقوط نزدیک به 30 درصد در ماه مارس و بیش از 80 درصد در ماه آوریل به ترتیب منعکس کننده کاهش در فعالیت های اقتصادی داده های رسمی نشان داد.

اطلاعات در دسترس از مالیات بر کالاها و خدمات شبکه (GSTN) این شرکت است که فرآیندهای مالیاتی نشان داد که تا 27 آوریل, کسب و کار تولید شده اند تنها 6.7 میلیون e-راه بخواهد در این ماه برابر 40.6 میلیون e-راه صورتحساب ایجاد شده در ماه مارس است. بیش از 83 درصد سقوط در e-راه صورتحساب ایجاد شده در مارس تنظیم شده است به گفتن اثر در GST درآمد جمع آوری می شود در ماه مه است که انتظار می رود به گزارش روز 1 ژوئن.

برای پرداخت مالیات برای معاملات در هر ماه کسب و کار باید تا 20 ماه آینده. بر این اساس ممکن است درآمد تنظیم شده است تا منعکس کننده کامل تاثیر کاهش فعالیت های اقتصادی با توجه به ملی مستند. هند رفت و در یک مستند از 25 مارس به دستگیری گسترش عفونت کروناویروس.

نشانه هایی از تاثیر این مستند تا به حال در مارس فروش انتظار می رود که قابل مشاهده در GST مجموعه های ساخته شده در مارس بیش از حد. این گزارش در تاریخ 1 آوریل.

40 میلیون e-راه صورتحساب ایجاد شده در مارس نشان دهنده 28.9 درصد افت از بیش از 57 میلیون e-راه صورتحساب ایجاد شده در فوریه. در مارس مرکزی و دولت های ایالتی جمع آوری شده 97,597 کرور روپیه از ماه فوریه فروش. آن را در 11 مارس سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد Covid-19 به عنوان یک بیماری همه گیر.

به گفته کارشناسان این سقوط در e-راه لایحه نسل را منعکس شده در GST درآمد. “کاهش در e-راه لایحه نسل نشان می دهد که منابع هستند اتفاق می افتد و این تاثیر در درآمد رسید. محدود درآمد خواهد شد که از فروش کالاهای ضروری گفت:” R Muralidharan, مدیر ارشد در شرکت Deloitte هند است.

در آوریل-مه دوره FY20 GST درآمد مجموعه رشد 3.8% به 12.2 تریلیون دلار از سال پیش دوره است.

E-راه لوایح مورد نیاز برای حمل و نقل کالا به ارزش بیش از 50,000 در درون و در سراسر متحده است. این فعال مقامات به نگه داشتن یک برگه در معاملات جسمی بدون تداخل با حرکت کالا. معرفی شد به عنوان بخشی از مالیات غیرمستقیم اصلاحات GST رول در سال 2017.

رئیس سابق مشاور اقتصادی آرویند سوبرامانیان بود روز سه شنبه هشدار داد که هند باید برنامه ریزی برای “قابل ملاحظه ای منفی رشد اقتصادی” در این سال مالی با توجه به کروناویروس بحران است و دولت باید به آن ضربه بزنید منابع مختلف برای تامین مالی یک 10 تریلیون محرک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>