GST شورای تنظیم برای دیدار امروز به احتمال زیاد به بحث فرایند کمبود

دهلی نو:
کمبود کالا و خدمات مالیات (GST) فرایند مجموعه استفاده می شود برای جبران متحده خود را برای از دست دادن درآمد و پیشنهاد انطباق کمک به کسب و کار برای دیر پر کردن اظهارنامه مالیاتی را تسلط بر GST شورا در جلسه روز جمعه گفت: دو نفر آشنا با توجه به درخواست ناشناس ماندن.

اعضای GST شورای خواهد شد بحث در مورد مسائل بیش از ویدئو کنفرانس و نیز به احتمال زیاد به بررسی پیشنهادات از این صنعت برای کاهش مالیات در برخی از محصولات مانند دست sanitisers. اما تغییرات عمده ای در نرخ مالیات بعید است که هیچ مالی برای دولت به ارائه یک محرک از طریق یک GST کاهش نرخ.

سیاستگذاران نیز به احتمال زیاد به در نظر گرفتن یک نرخ مالیات را افزایش دهد به عنوان آن می تواند در راه های بهبود اقتصادی.

اعضای این کشف امکان اجازه GST شورای اسلامی به قرض گرفتن از بازار به دیدار با هر گونه کمبود در فرایند مجموعه و چه مسئولیت دولت مرکزی و دولت می تواند به سرویس مانند یک بدهی گفت: یکی از افراد ذکر شده در بالا.

ایده این است به گسترش GST فرایند در برخی از محصولات مانند توتون و تنباکو و ماشین, در صورت نیاز, فراتر از سال 2022 به بازپرداخت بدهی. این است که مورد بررسی قرار گرفت که این مرکز در یک موقعیت برای جبران ضرر و زیان درآمد دولت از سهم خود را از درآمد.

انتظارات از انطباق برای کمک به کسب و کار نیز ساخت. چندین مالیات دهندگان ممکن است مشکل در پرداخت هزینه های اواخر به دلیل شديد صندوق بحران گفت: Archit Gupta, بنیانگذار و مدیر ارشد اجرایی Cleartax. شورا ممکن است در نظر یک هزینه دیر چشم پوشی از آگوست سال 2017 به ژانویه 2020, او گفت:. “انطباق است به احتمال زیاد به افزایش اگر هزینه های اواخر بخشیده است. ما به امید این شورا در نظر گرفتن این که یک بار کمک به مالیات دهندگان” گوپتا گفت.

این مستند در سراسر کشور در محل قرار داده برای جلوگیری از شیوع کروناویروس نهفته است کسب و کار برای بیش از دو ماه و همچنین آمار خزانه داری سخت با متحده مواجه شدید صندوق بحران. دولت مرکزی پس از آن مطرح شده که حد مجاز استقراض دولت از 3 ٪ از تولید ناخالص داخلی دولت محصول به 5 درصد اما با سواران.

این مرکز در هفته گذشته منتشر شد 36,400 کرور به عنوان GST غرامت به آمریکا و در دسامبر 2019 به فوریه سال 2020 است. به این ترتیب دیدار نیست به احتمال زیاد شاهد یک چهره بین اتحادیه وزیر دارایی Nirmala Sitharaman و وزرای مالی از کشورهای مختلف است.

“در حالی که تمرکز این نشست انتظار می رود که در شیب تند کاهش کلی GST مجموعه به دلیل مستند بحث و گفتگو در مورد راه های غلبه بر کسری بودجه در پرداخت غرامت فرایند استخر نیز می تواند محل گفت:” M. S. مانی مالیاتی, شریک, شرکت Deloitte هند است.

اصلی انتظارات از GST جلسه شورای عبارتند از پرداختن به صنعت-نگرانی های خاص از جمله GST اعتباری در, کمک های مالی, GST چشم پوشی از بدهی های بد و غیر واژگونی GST اعتباری در از دست دادن مواد گفت: Abhishek جین مالیاتی شریک زندگی ای.

دولت مرکزی و چندین دولت افزایش مالیات بر محصولات نفتی که نمی افتد تحت GST رژیم در هفته های اخیر به دلیل کمبود درآمد. چند متحده را نیز افزایش مالیات بر مشروبات الکلی.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>