GST شورای پیشنهادات امداد در دیر پر کردن اظهارنامه مالیاتی

دهلی نو: فدرال مالیات غیرمستقیم بدن کالا و خدمات مالیات (GST) شورا در روز جمعه ارائه کمک به کسب و کار در اواخر پر بازده ماهانه به افزایش مالیات انطباق.

پس ماهانه GST بازگشت تنها می توان در زمینه های پی در پی, از دست رفته یک ماه که به معنای بازگشت در ماه آینده نمی تواند ثبت مگر اینکه گم شده ماه بازگشت ظ با هزینه دیر است, چیزی که بسیاری از کسب و کارهای کوچک نمی تواند استطاعت با توجه به صندوق بحران.

وزیر دارایی Nirmala Sitharaman امروز پس از چهار ساعت ویدئو کنفرانس با وزرای دولت به خبرنگاران گفت که در اواخر هزینه برای پر کردن ماهانه بازگشت از معاملات (شکل 3B) شده است چشم پوشی کردن و یا کاهش به “تمیز کردن تعلیق در بازگشت پر کردن است.”

بر این اساس کسب و کار است که هیچ بدهی مالیاتی اما قصور در پر بازده برای این دوره از ژوئیه 2017 به ژانویه سال 2020 می توانید فایل این بازده بین جولای تا سپتامبر بدون هیچ هزینه دیر. در مورد defaulters که بدهی مالیاتی برای دیدار با دوره های دیر هزینه شده است در پوش 500 یک ماه در هر بازگشت Sitharaman توضیح داد.

این است که کمک به کسب و کار به عنوان هزینه دیر اتهامات می تواند به 10,000 یک ماه تحت زودتر هنجارهای. این شورا اشاره کرد که در شش ماه بین آوریل و اکتبر 2019, بازگشت پرونده توسط assessees عبور کرده 60% تنها یک بار با توجه به بالا در اواخر هزینه تشکیل پرونده.

“این کاهش نرخ هزینه دیر خواهد اعمال GSTR 3bs معنیدار بود گرفتن مبله بین 1 جولای سال 2020 به 30 سپتامبر سال 2020 است. این است که برای کمک به روشن تعلیق,” Sitharaman گفت.

این شورا همچنین تصمیم گرفت به نصف کاهش نرخ بهره در بدهی مالیاتی به 9 درصد در مورد کوچک مودیان مالیاتی با فروش بالا به 5 کرور برای تشکیل پرونده در اواخر بازگشت فراتر از تاریخ مشخص شده برای سه ماه با شروع ماه فوریه. پنجره برای پر کردن دیر بازده برای این سه ماه را در حال حاضر باز بماند تا 30 سپتامبر.

همچنین پس از آن سه ماه از ماه مه تا ژوئیه کسب و کارهای کوچک با فروش بالا به 5 کرور که قصور در پر بازده می توانید فایل های مشابه و بدون بهره یا اواخر هزینه Sitharaman اضافه شده است.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>