GST مجموعه افزایش 8.3 درصد در ماه فوریه در ₹1.05 لاخ cr

دهلی نو: دولت مرکزی و دولت های جمع آوری شده 1.05 تریلیون دلار در کالاها و خدمات مالیات (GST) درآمد در ماه فوریه یک ذره پایین تر از 1.1 تریلیون mopped در ماه گذشته آمار رسمی نشان داد. مجموعه در ماه فوریه نشان دهنده 8.3 درصد رشد رسید در همان زمان یک سال پیش.

این چهارمین ماه متوالی از GST رسید باقی مانده در بالای 1 تریلیون علامت این سال مالی پس از مجموعه تا به حال نشان داده انقباض در اکتبر و نوامبر از مقایسه دوره از یک سال پیش. بهبود در GST رسید می آید در پی تلاش های مرکزی و دولت به مرحله انطباق.

یک بیانیه رسمی از وزارت مالیه گفت که 8.3 میلیون ماهانه خلاصه GST بازده واصل شده اند برای ماه ژانویه تا 29 فوریه. مجموعه های مالیاتی در ماه فوریه اشاره به معاملات در ماه ژانویه است.

بهبود در GST مجموعه است که به احتمال زیاد به ارائه برخی از راحتی به فدرال مالیات غیرمستقیم بدن GST شورای اسلامی است که انتظار می رود برای دیدار با اواخر این ماه. مراحل بهبود درآمد رسید و پرداختن به ناهنجاری در ساختار مالیاتی در میان مسائلی که به احتمال زیاد گرفته شده توسط شورای.

پس از حل و فصل مالیات بر اینتر-دولت در تامین, دولت مرکزی به دست آورده 43,155 کرور روپیه در ماه فوریه در حالی که کشورهای جمعی ساخته 43,901 کرور.

“با ماهانه مجموعه در حال حاضر ثبات در بیش از 1 تریلیون دلار در ماه, این مقامات خواهد در حال حاضر از همه به منظور افزایش مجموعه در ماه مارس به طوری که GST درآمد کاهش کسری بودجه تا حد امکان” گفت M. S. مانی شریک در شرکت Deloitte هند است.

پنجاب و دهلی ماهاراشترا گزارش 12 درصد رشد در درآمد درآمد در ماه فوریه از یک سال پیش در حالی که گجرات گزارش داد که 11 درصد رشد داشته است. کارناتاکا گزارش 15 درصد رشد در مجموعه, در ماه فوریه از یک سال پیش در حالی که در تامیل نادو نشان داد 8 درصد پرش داده های رسمی نشان داد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>