چراغ سبز به HAL نور ابزار هلیکوپتر به جای پیری, یوزپلنگ Chetak

دهلی نو:
دولتی دفاع تولید کننده تجهیزات Hindustan Aeronautics Limited (HAL) در جمعه رو وزارت دفاع تحقیقات و توسعه است (DRDO) در اولیه ترخیص برای آن نور ابزار هلیکوپتر (LUH) هموار کردن راه برای تولید آن است. لوح را جایگزین پیری ناوگان یوزپلنگ و Chetak هلیکوپتر HAL گفت.

لوح است که یک موتور سبک وزن و بسیار چالاک 3-تن ابزار هلیکوپتر بومی طراحی و توسعه یافته برای دیدار با نیازهای عملیاتی از ارتش و نیروی هوایی هند.

همانطور که در حال حاضر سه نمونه های اولیه ساخته شده اند و در مجموع تکمیل بیش از 550 پرواز تحت موقعیتهای مختلف و شرایط آب و هوایی.

Arup Chatterjee, مدیر مهندسی و R&D هال گفت: عملکرد پایه پیکربندی LUH در تمام اراضی و تحت تمام شرایط آب و هوایی مناسب بوده و هال را به سمت مرحله بعدی یکپارچه سازی و پرواز تست ماموریت نقش تجهیزات در LUH.

در 1515 pm هال سهام بودند 2.3% را در 783 هر کدام در BSE در حالی که معیار Sensex شد 0.42% را در 41,137.79 امتیاز.

در ضمن 14 تفاهم نامه امضا شد بین هند و شرکت های روسی — در 5 دور هند-روسیه نظامی صنعتی کنفرانس قرار گرفت که در DefExpo در لکنو– ارائه به صورت مشترک تولید قطعات یدکی تعدادی از نظامی سیستم عامل و سیستم های سلاح. دولت هند با هدف قرار دادن 5 میلیارد دلار ارزش دفاع صادرات توسط 2024.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im