Grassley می پیوندد مغلوب ساختن پیشی جستن در سرزنش که برای coronavirus ساقط

کمیته مالی سنا رئیس چاک Grassleyچارلز (چاک) ارنست GrassleyTwo دموکرات رول لایحه برای محافظت از بازرسان به طور کلی از انگیزه های سیاسی شلیک مغلوب ساختن پیشی جستن IG اخراج سریع سوال که آیا بیشتر در حال آمدن سنا ‘بعید’ به بازگشت در آوریل 20, بالا, اوباما سناتور می گوید بیشتر (R-Iowa) است به قلم استرن در نامه ای به سازمان بهداشت جهانی برای بودن “آهسته به افزایش جهانی زنگ” در مورد کوروناویروس شیوع پیوستن به رئيس جمهور تهمتدونالد جان TrumpSanders می گوید او نمی خواهد ‘drop dead’ اگر تهمت تصمیم گرفت در جهانی بهداشت یک شبه مراقبت های بهداشتی: مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات غیر روحانی ممکن است زمینه را برای بازگشایی | دموکرات سطح شیب دار تا مذاکرات با Mnuchin در آینده کمک کند | Fauci می گوید مرگ و میر می تواند در حدود 60,000 Hillicon ولی: مقامات دولت فشار بیشتر برای انتخابات بودجه | Coronavirus نظارت نگرانی تا سطح شیب دار فشار برای حفظ حریم خصوصی لایحه | سناتورها هشدار برای استفاده از زوم | سازمان بپرسید FCC به لغو China Telecom مجوز بیشتر در سنجاق سرزنش در این سازمان برای عدم موفقیت در مهار بیماری همه گیر.

“متاسفانه وجود دارد این است که دلیل کافی برای سوال که پاسخ به علائم اولیه این بیماری در چین است. عدم مستقل تجزیه و تحلیل و مشاوره در صورت اولیه گمراه کننده عمومی پیام از چین منجر شده است در کشورهای مختلف در تلاش برای جبران زمان از دست رفته” Grassley نوشت: در نامه ای به دکتر Tedros Adhanom Ghebreyesus مدیر کل است.

Grassley یادداشت و گزارش ها از آمریکا و جامعه اطلاعاتی که چین تا به حال پنهان میزان شیوع کروناویروس در درون مرزهای آن دروغ گفتن در مورد تعداد موارد و مرگ و میر و می پرسد اگر که “تا به حال دلیلی برای باور کردن که اطلاعات چین بود ارائه شد نادرست است.”

تبلیغات

ارشد اوباما سناتور ادعا آن است که بین المللی سازمان بهداشت مسئولیت مستقل عمل می کنند و نگرانی در مورد اینکه آیا چینی نفوذ سیاسی نهفته بود که پاسخ.

در توییتی که در Jan. 14 مشکوک ادعا توسط مقامات چینی است که “تحقیقات مقدماتی” تا به حال “هیچ شواهد روشنی از انسان به انسان انتقال” از coronavirus.

در دسامبر. 31 محققان در چین شناسایی شده بود ده ها تن از مردم که تا به حال آلوده شده توسط انسان هر چند که مشخص نیست که این ویروس در حال گسترش توسط انسان است.

Grassley همچنین اشاره می کند که تعداد موارد تایید شده در چین افزایش یافت و از 220 on Jan. 20 تا 14,000 on Feb. 1 و در عین حال در Jan. 29 این که در ستایش چین در تلاش به عنوان “ضروری برای جلوگیری از گسترش بیشتر این ویروس است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن است همچنین با انتقاد اولیه که پاسخ و حتی تهدید به خودداری آمریکا بودجه که باعث می شود تا بخش عمده ای از این سازمان بودجه.

تبلیغات

“ما قصد داریم برای قرار دادن نگه دارید در صرف پول به چه کسی است. ما قصد داریم برای قرار دادن بسیار قدرتمند نگه دارید و بر روی آن است و ما در حال رفتن به دیدن” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: روز سه شنبه. “آنها آن را به نام اشتباه. آنها را از آن اشتباه است. آنها واقعا آنها از دست رفته تماس بگیرید.”

Tedros بعد از رهبران جهان خواست به “سیاسی” هر گونه اشتباه در این آژانس سازمان ملل متحد ممکن است را ساخته اند.

“بدون نیاز به استفاده از COVID به نمره امتیاز سیاسی است. شما باید بسیاری از راه های دیگر برای اثبات خودتان” Tedros که از اتیوپی گفت. “اگر شما نمی خواهید بسیاری از کیسه های بدن, سپس شما خودداری از سیاسی کردن آن است.”

دیگر دولت ها انتقاد کرده اند که برای بودن بیش از حد آماده پذیرش چینی ادعا می کند در ارزش اسمی. ژاپن و معاون نخست وزیر آن را به نام “چینی بهداشتی سازمان است.”

سناتور. لیندزی گراهاملیندسی Olin GrahamBipartisan سناتوران در چین به نزدیک خیس بازارهای دو حزبی از قانونگذاران فراخوان جهانی مرطوب ‘بازار’ بان کی مون در میان coronavirus بحران تهمت حملات که میان انتقاد از خود coronavirus پاسخ بیشتر (R-S. C.) این هفته گفت: “تمام جهان باید ارسال چین یک لایحه برای این بیماری همه گیر.”

مقامات ایالات متحده از جمله دبورا Birx عضو مجلس coronavirus وظیفه نیروی گویند که چین گمراه کننده گزارش تحت تاثیر پیش بینی ها توسط کشورهای دیگر است که دست کم گرفت کوشندگی از ظهور بیماری همه گیر.

“به جای تکرار طوطی وار چینی تبلیغ و صحبت کردن نقاط که باید مستقل ارزیابی” Grassley نوشت. “مانند بسیاری از همکاران من در آمریکا من سوال کمونیست چین توانایی و تمایل به هماهنگی به صورت شفاف با نهادهای بین المللی.”

سناتور با اشاره به این که تایوان است که روابط تیره با چین شده است “تا حد زیادی بسته بهداشت جهانی بحث” با وجود آن چشمگیر سابقه در نگهداری coronavirus عفونت کم است.

تایوان وزارت امور خارجه اعلام کرد که که اعمال “محدودیت های ناعادلانه” در تایوان “بر اساس ملاحظات سیاسی,” Grassley نوشت.

تایوان بوده و مجاز به شرکت در گذشته که جلسات با ناظر وضعیت اما آن محروم شده است در سال های اخیر به دلیل چینی اعتراض.

Grassley نتیجه نامه خود را با پرسیدن که برای پاسخ به یک لیست از سوالات بعد از آوریل 1.

او می خواهد بداند که آیا بود که اقدام به طور مستقل تایید اطلاعات هنگامی که آن را توصیه کشورهای عضو در مورد این بیماری همه گیر در ژانویه و اینکه آیا هر کسی که در تماس با این سازمان در تناقض با اطلاعات که از دولت چین.

او همچنین می خواهد بداند که آیا این که شنیده می شود از هر کسی در پایان 2019 در مورد “ذات الریه-مانند شیوع” در چین و به همین دلیل سازمان subsumes تایوان coronavirus آمار با چین با وجود این دو کشور با داشتن کاملا متفاوت دولت ها است.

Grassley یادآوری که که ایالات متحده شده است بزرگترین عامل از سال 1948 و به بیش از 400 میلیون دلار برای آن در سال گذشته است.

“من باید یک تعهد به انجام بهترین من برای حفاظت از سلامت و رفاه شهروندان ایالات متحده و برای اطمینان از نظارت مناسب از ایالات متحده پول کمک به سازمان های بین المللی,” او نوشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>