گراهام به برگزاری تایید شنیدن این هفته برای بحث تهمت دادگاه انتخاب

رئیس کمیته قضایی مجلس سنا لیندزی گراهاملیندسی Olin GrahamObstacles کوه برای معامله در آینده coronavirus لایحه یکشنبه نشان می دهد پیش نمایش: پرانتز آمریکا برای ماه آینده از بیماری همه گیر تپه انتخاباتی گزارش: فشار رشد می کند در بایدن به آدرس تارا Reade اتهامات بیشتر (R-S. C.) تایید کرد روز دوشنبه که پنل را برگزاری یک جلسه در یک بحث برانگیز دادگاه مدار نامزد در روز چهارشنبه.

گراهام به خبرنگاران گفت که او می باشد در این کمیته دستور کار منطقه قاضی جاستین واکر نامزدی به خدمت در سی مدار دادگاه است که به عنوان دومین قدرتمند ترین دادگاه در این کشور پشت سر دیوان عالی کشور است.

پرسید: اگر او می خواهد به واکر شنوایی در چهارشنبه گراهام به خبرنگاران گفت: “آره.”

تبلیغات

“ما نیاز به حرکت,” او اضافه شده است.

گراهام هفته گذشته اعلام کرد که او را به برگزاری یک جلسه در برخی از رئيس جمهور تهمتدونالد جان TrumpTrump پیش بینی ویروس مرگ و میر می تواند به 100000 نفر در ایالات متحده پنس می گوید او باید فرسوده ماسک در کلینیک مایو بازدید تهمت می گوید بعدی coronavirus امداد لایحه شامل مالیات بر حقوق و دستمزد کاهش بیشتر‘s نامزدهای اما همانطور که از اوایل روز دوشنبه دستور کار جلسه نشده بود عموم منتشر شد.

یک دستیار سنا گفته بود هیل هفته گذشته که جمهوری خواهان بحث شد از جمله واکر به عنوان بخشی از نامزدی شنوایی است که می تواند مقدمه ای برای برنامه ریزی کمیته رای خود را نامزد.

دموکرات ها در کمیته فرستاده گراهام در نامه هفته گذشته با اصرار او را به تاخیر جلسه که دو روز پس از سنا بازگشت از پنج هفته استراحت برانگیخته توسط coronavirus.

رهبر اقلیت سنا چارلز شومر (D-n. y.) نیز هفته گذشته هشدار داد که او فکر کرد که جمهوریخواهان در تلاش بودند به سرعت حرکت واکر نامزدی.

“شایعه است که او می خواهد برای قرار دادن یک قاضی در تقویم که ادعا می کنند به شهرت به نظر می رسد که او [رهبر اکثریت سنا میچ مک کانلادیسون (میچ) میچل McConnellTrump می گوید بعدی coronavirus امداد لایحه شامل مالیات بر حقوق و دستمزد کاهش موانع کوه برای معامله در آینده coronavirus لایحه فرماندار فلوریدا: Coronavirus همه گیر ‘باید استفاده نمی شود به قید وثیقه از تعهدات دولت که قبل از شیوع بیشتر (R-Ky.)] به عنوان یک کارمند. … ABA [American Bar Association] امتیاز او بی حد و حصر” شومر گفت: در مصاحبه با “صبح جو.”

واکر تایید شد در امتداد خط حزب در ماه اکتبر به یک قاضی برای غرب منطقه کنتاکی. ABA تاریخ او را “واجد شرایط” در آن زمان گفت که “کمیته معتقد است که آقای واکر نه فعلا لازم محاکمه و یا دادخواهی تجربه و یا معادل آن.”

اما واکر قدرتمند حامیان از جمله دیوان عدالت برت Kavanaugh برای آنها که او را قبلا clerked و مک کانل که با حضور خود در مراسم تحلیف در ماه مارس است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>