سناتور. لیندزی گراهاملیندسی Olin GrahamDemocratic رهبران ایران انتقاد محرک لایحه به عنوان بیش از حد نرم افزار-کسب و کار ایران برنامه فراهم می کند 200 در کمک نقدی میان coronavirus ارشد اوباما و شی به پرداخت های مستقیم در جلسه نشست بیشتر (R-S. C.) روز جمعه هشدار داد که دولت فدرال نیاز به صرف به طور قابل توجهی بیش از 1 تریلیون دلار آن را به عنوان تلاش می کند تا به نگه داشتن کسب و کار شناور در طول اقتصادی و تحول اجتماعی برانگیخته توسط coronavirus.

گراهام سخنرانان با خبرنگاران نشان داد که او تا به حال در مورد این مسئله با وزیر خزانه داری استیون Mnuchinاستیون Terner MnuchinSenate ایران برنامه فراهم می کند عظیم مالیاتی-امداد وام برای کسب و کار یک شبه انرژی: مغلوب ساختن پیشی جستن آماده برای خرید 30M بشکه نفت در بحبوحه رکود صنعت | Coronavirus ارائه کردند از آلودگی هوا | انرژی رگولاتور تقسیم بر به تاخیر انداختن اقدامات میان شیوع GOP برنامه فراهم می کند 200 در کمک نقدی میان coronavirus بیشتر.

“ما باید در حقیقت ما در حال رفتن به شناور احتمالا 70 درصد از ملت حقوق و دستمزد … اگر مهار سیاست همچنان به این تهاجمی است. هیچ کس تا کنون فکر که قبل از. هیچ کس را تا کنون انجام داده است که قبل از. آن رفتن به جهنم خیلی بیش از $1 تریلیون” گراهام گفت.

تبلیغات

دولت و جمهوری خواهان باید در تراز وسط قرار دارد در پشت نزدیک به 250 صفحه بسته محرک است که هزینه حدود $1 تریلیون هر چند سخت بالا-خط رقم هنوز منتشر نشده است.

اما کارشناسان پیشنهاد کرده اند که مقدار بیش از حد کوچک است برای مبارزه با خرید اینترنتی از coronavirus کرده که تکان طریق صنایع بزرگ و ایجاد کسب و کارهای مختلف برای محدود کردن ساعت خود و یا در مجموع به عنوان نفر هستند که گفته بودن عمل “اجتماعی فاصله” به سعی کنید برای جلوگیری از گسترش این بیماری است.

تونی Fratto سابق کارمند در دولت جورج دبلیو بوش به دولت گفت: ان بی سی نیوز که بسته “احتمالا نیاز به 2 تریلیون دلار.”

نوروزی نیست حکم را ارائه هزینه های بیشتر به عنوان آنها سعی می کنند برای رسیدن به یک توافق نهایی با دموکرات ها ، یک پیشنهاد از رهبر اقلیت سنا چارلز شومرچارلز (چاک) الیس SchumerDemocratic رهبران ایران انتقاد محرک لایحه به عنوان بیش از حد نرم افزار-کسب و کار طرح محرک لولا در مک کانل شومر تعمیر سمی رابطه دموکرات تماس برای کاهش آلودگی مورد نیاز در هر گونه کمک برای خطوط هوایی, کشتی, بیشتر (D-n. y.) ارائه شده اند حداقل 750 میلیارد دلار.

“من فکر می کنم هر آنچه در آن طول می کشد گفت: تخصیص بودجه سنا رئیس کمیته ریچارد شلبیریچارد کریگ ShelbySenate ایران برنامه فراهم می کند عظیم مالیاتی-امداد وام برای کسب و کار ایران برنامه فراهم می کند 200 در کمک نقدی میان coronavirus مک کانل معرفی سوم coronavirus امداد پیشنهاد بیشتر (R-Ala.) وقتی پرسید که آیا او مایل به افزایش میزان هزینه های در بسته محرک.

سناتور. جان Thuneجان رندولف ThuneSenate ایران برنامه فراهم می کند عظیم مالیاتی-امداد وام برای کسب و کار مک کانل معرفی سوم coronavirus امداد پیشنهاد سناتور ارائه لایحه به گسترش مالیاتی آخرین مهلت تشکیل پرونده بیشتر (S. D.) ، شماره 2 مجلس سنا از حزب جمهوری خواه نشان داد که آخر خط بالا بسته خواهد بود به احتمال زیاد کار می کرد با دموکرات ها ،

“خواهیم دید که در آن شماره به پایان می رسد,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im