گراهام چلنجر پیشنهاد چهار بحث

کارولینای جنوبی دموکرات جیمی هریسون است که به چالش کشیدن بهداشت ، لیندزی گراهاملیندسی Olin GrahamGraham برنده کارولینای جنوبی در سنای اولیه جمهوری خواهان پیاده روی tightrope در پلیس اصلاحات مک کانل شیپور خاموشی تیم اسکات به جمع آوری GOP پلیس اصلاحات قانون بیشتر (R-S. C.) به یک سری از چهار بحث پس از دو برنده مربوطه مقدماتی در پلمتو دولت سنا نژاد.

تنها چند ساعت پس از او رسما دموکراتیک نامزد Harrison ارسال سه ترم وقت نامه ای اعلام کرد رای دهندگان کارولینای جنوبی سزاوار شنیدن سیاست از نامزدهای خود را به خصوص به عنوان دولت و کشور چهره بسیاری از بحران.

“در حالی که ما ممکن است اختلاف نظر در بسیاری از مسائل من مطمئن هستم که ما می توانید موافقت کنید که نخل باد بزنی دولت رای دهندگان لیاقت شنیدن که در آن هر یک از ما ایستاده حیاتی سوالات رو کارولینای جنوبی و کشور است. ما باید برای نجات اقتصاد ما از آشفتگی ناشی از coronavirus آماده سازی فرزندان برای آینده و حفظ امنیت کشور ، چالش های ما در این لحظه بیش از حد بالا هستند خبر” هریسون نوشت.

تبلیغات

“در گذشته شما را مورد بحث مخالفان خود را و به ما دشوار بحث همچنان به عنوان یک بخش ضروری از فرایند دموکراتیک” او اضافه شده و خواستار آن است که یکی از این چهار مناظره در یک تاریخی سیاه و سفید کالج و یا دانشگاه (HBCU).

گراهام با اعزام سه نفر از نامزدهای جمهوریخواه در انتخابات مقدماتی روز سه شنبه در حالی که هریسون زد unopposed.

گراهام کمپین بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر از تپه مورد هریسون را به چالش بکشد.

هریسون رئیس سابق حزب دموکرات کارولینای جنوبی دیده است قوی جمع آوری کمک های مردمی در این سال در پشت قوی دموکراتیک بهره در شکست گراهام و او به پشتوانه چندین بالا مشخصات دموکرات از جمله معاون سابق رئیس جمهور جو بایدنجو BidenGOP سناتور معرفی قطعنامه مخالفت تماس پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس بایدن با جمع آوری کمک هریس برد .5 میلیون رئیس جمهور غرق در میان تصادفا بیش اعتراضات بیشتر و سن. کامالا هریسکامالا دوی HarrisBiden جمع آوری کمک با هریس برد .5 میلیون بایدن: وجود دارد ‘کاملا’ سیستمیک نژادپرستی در اجرای قانون Hillicon دره: مقامات گرجستان راه اندازی تحقیقات پس از روز انتخابات هرج و مرج | گزارش سنا می یابد شرکت چینی گروه عمل ما بدون نظارت مناسب تر (D-کالیفرنیا.).

با این حال گراهام همچنان سنگین مورد علاقه در یک دولت است که قابل اعتماد جمهوری, رای گیری برای رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpMcBath, Handel به صورت خاموش در گرجستان خانه مسابقه برگشت مغلوب ساختن پیشی جستن تشکر جورج W. بوش برای حمایت خود را: ‘افتخار’ تهمت جونیور مغولستان سفر شکار هزینه K در سرویس مخفی حفاظت بیشتر با 14 امتیاز در سال 2016. آشپز سیاسی, گزارش یک حزبی انتخابات handicapper نرخ کارولینای جنوبی در سنای نژاد به “احتمال زیاد خواه.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>