دولت را اگر coronavirus را تهدید می کند مواد اولیه لوازم: Sitharaman

وزیر دارایی Nirmala Sitharaman گفت: دولت اقداماتی را برای سهولت هر گونه محدودیت عرضه که کسب و کار ترس آنها ممکن است اگر تهدید از کروناویروس که تاکنون بیش از 2800 زندگی در سراسر جهان نمی سهولت در دو ماه.

صحبت کردن در یک پست-بودجه کنفرانس مطبوعاتی در گواتی او گفت: دولت در مورد این مسئله با صنعت و نگرانی خود را در مورد امکان تامین مواد اولیه اختلال اگر ویروس تهدید نمی کند و به زودی فروکش.

“آنها (کسب و کار) او را در بیان هر گونه اضطراب در مورد مواد اولیه لوازم و یا صادرات گرفتن آشفته. اما البته برخی از آنها احساس کردند که بعد از دو ماه اگر وضعیت بهبود نمی یابد با توجه به اینکه حاوی ویروس ممکن است آنها شروع به داشتن مشکلات مواد اولیه در دسترس است که البته ما در تلاش هستیم که چگونه ما می توانیم کمک” وزیر گفت.

Sitharaman و ارشد وزارت دارایی مقامات شده اند سفر در سراسر کشور برای تعامل با کسب و کار و معامله گران در طرح های پیشنهادی در بودجه اتحادیه برای FY21 و دارایی لایحه سال 2020 است. پیشنهادات دریافت شده استفاده می شود در تنظیم خوب این طرح است. این Vivad Se Vishwas مستقیم حل اختلاف مالیاتی و عفو طرح اعلام کرد در بودجه که یک لایحه در حال بررسی در مجلس شورای اسلامی نیز اصلاح Sitharaman گفت:

Sitharaman نیز به دنبال پیشنهادات از کسب و کار به منظور بهبود کسب و کار, اعتماد به نفس در کشور است. او گفت: سرمایه گذاران خارجی او در اوایل این ماه در طول سفر خود به عربستان سعودی برای G-20 جلسه بودند صعودی در مورد اقتصاد هند را در چشم انداز. “آنها همچنین علاقه مند به ملی زیرساخت های خط لوله” گفت: با اشاره به هند قصد دارد برای سرمایه گذاری 100 تریلیون توسط 2024-25.

“به من بگویید چه شما می خواهید به طوری که کسب و کار اعتماد به نفس را می توان دوباره بازسازی شد…. من کاملا مایل به شنیدن من کاملا مایل به پاسخ” Sitharaman گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>