دولت را انجام خواهد داد هر چه طول می کشد برای بررسی coronavirus سرایت: Jaishankar

دهلی نو:
وزیر امور خارجه S. Jaishankar در روز پنج شنبه گفت: هند انجام خواهد داد هر آنچه مورد نیاز است برای جلوگیری از گسترش رمان coronavirus در کشور به عنوان دولت تایید تعدادی از عفونت افزایش یافته بود به 79.

این اقدامات شامل قرار دادن کسانی که سرخپوستان و اتباع خارجی نشان کوچکترین علائم Covid-19 بیماری و یا داشتن یک سفر سابقه به کشور هستند که به عنوان نقاط مهم از شیوع تحت قرنطینه اجباری. هند مهاجرت خواهد شد و نه اجازه ورود آن دسته از اتباع خارجی که انجام نمی دهد جزئیات از مکان اقامت و جایی که آنها برنامه ریزی برای بازدید در هند, مقامات گفت.

این اقدامات گسترده قرار داده و در محل توسط هند به عنوان 127,820 مردم در سراسر 117 کشورهای آلوده شده توسط SARS-CoV-2 ویروس است که باعث شده تا 4,717 مرگ و میر در سراسر جهان با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز زنده داشبورد این بیماری است.

صحبت کردن در Lok سبها, Jaishankar گفت که دلایل اقدامات سختگیرانه مشخص شده یک روز قبل از آن در روز شنبه است که شامل تعلیق ویزا اعطا شده به اتباع خارجی به عنوان به خوبی به عنوان یک توقف برای سفر بدون ویزا تسهیلات اعطا شده به شهروندان در خارج از کشور از هند واضح بود—”همه این موارد تا کنون آمده اند به طور مستقیم از کسانی که سفر تاریخ است.”

“در انجام این کار ما روشن است که ما انجام خواهد داد هر آنچه که باید انجام شود تا اطمینان حاصل شود که گسترش coronavirus محدود شده است و سلامت و امنیت هند تضمین است”.

“هند گفته است که اگر مردم برخی از کشورها که در حال آمدن به اینجا آنها را مجبور به رفتن را از طریق قرنطینه—در برخی موارد اجباری قرنطینه و در برخی موارد اختیاری قرنطینه و هند شهروندان که در حال آمدن به عقب خواهد بدیهی است که دوباره به قرنطینه شرایط در صورتی که مورد نیاز است,” او گفت:. وزیر بود و در پاسخ به سخن گفتن توسط N. K. Premachandran انقلابی حزب سوسیالیست که “تنها کشوری است که اعمال ممنوعیت (در سفر) به هند است.”

با توجه به مقامات افرادی که آلوده به ویروس خواهد بود برای اولین بار به ارمغان آورد به هند از نقاط مانند ایران و ایتالیا.

اما این امر به دنبال آزمایش های دقیق از کسانی که در حال تخلیه گفت Dammu راوی اضافی دبیر و هماهنگ کننده برای پاسخ به شیوع بیماری در وزارت امور خارجه. در مورد ایران نمونه برای Covid-19 تست شده بود در آینده “و کسانی که منفی خواهد بود در آورده است.” در مورد ایتالیا و هند به دنبال اعزام یک تیم برای تست نمونه ها وجود دارد و پس از آن دهلی نو خواهد نگاه کنید که چگونه به کسانی که سرخپوستان رشته در ایتالیا بازگشت به خانه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>