دهلی نو: دولت به رول از اقدامات امداد در کالیبره شیوه ای برای حمایت از کسب و کار ضربه Covid-19 ناشی مستند به جای در یک انفجار بزرگ محرک رویکردی است که به دنبال آن کشورهای دیگر وزارت مالیه اصلی مشاور اقتصادی Sanjeev Sanyal روز چهارشنبه گفت:.

“ما درک وخامت اوضاع اما بر خلاف کشورهای دیگر که باید انجام شود یکی grand بسته ما (در این روند) از نورد ، ما در حال حاضر انجام چند دور… شما دریافت می کنید یک بسته دیر یا زود است که در حال حاضر در آماده سازی توسط وزارت مالیه و سایر وزارتخانه ها. و شما بسته بیشتر به عنوان به خوبی. ما آنها را در دوزهای” Sanyal گفت: در یک ویدئو کنفرانس برگزار شده توسط دکترا اتاق های بازرگانی و صنعت.

Sanyal گفت که وزارت مالیه اولین رویکرد برای به تعویق انداختن تا پایان سال در انطباق و نظارتی مهلت و مطمئن شوید که فقیر دریافت مواد غذایی و برخی از پول نقد در دست گرفتن برخی از مراحل به سمت ثبات ، دولت نیز در مقیاس بزرگ اصلاحات در این مرکز و همچنین سطح دولت که معرفی خواهد شد و در مرحله بعد, او گفت:.

پس از اعمال این مستند در سراسر کشور شروع 25 مارس بانک مرکزی و دولت گرفته اند کشت از اقدامات برای کمک به کسب و کار جزر و مد در طول بحران پس از covid-19 مستند. ماه گذشته بانک مرکزی را قطع کرده و در مخزن رای اعلام کرد چندین اقدامات برای تزریق 3.74 تریلیون دلار نقدینگی به سیستم و اجازه بانک ها و دیگر موسسات مالی اجازه می دهد تا سه ماه مهلت قانونی برای پرداخت اقساط وام های بلند مدت برای مبارزه با این اختلال ناشی از شیوع کروناویروس. وزارت مالیه هم نورد از یک 1.7 تریلیون بسته امداد نسبت به امنیت غذایی و انتقال پول نقد به مقابله با از دست دادن امرار معاش. هفته گذشته بانک مرکزی هند (RBI) قطع reverse repo rate ارائه شده ویژه حمایت از نقدینگی به غیر بانکی امور مالی و قرضه های کوچک, شرکت تسهیل افزایش بودجه اضطراری دولت برای, دولت, در میان دیگر اقدامات.

Sanyal گفت که در حالی که دولت ادامه خواهد داد به صرف این منابع هنوز هم محدود خواهد شد. دولت را به ورودی از صنعت رول اقدامات امداد و ارزیابی نتایج آن و در نتیجه او گفت: دولت برای اولین بار تمرکز بر جذب ضربه و کار بر روی بازسازی اقتصاد و اصلاحاتی در مرحله بعد.

“چند تلاش خواهد بود تا مطمئن شوید که شرکت به اندازه کافی سرمایه در گردش پولی انتقال از RBI جریان از طریق به شما بنابراین شما باید به اندازه کافی سرمایه برای زنده نگه داشتن خود را در این دوره” Sanyal گفت.

Sanyal همچنین گفت که جغرافیای سیاسی, اجتماعی, رفتار, سیاست خواهد شد اساسا متفاوت در یک پست covid-19 جهان و هند نیاز به استفاده از وضعیت بازسازی خود و بیرون آمدن قوی تر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de