دهلی نو:
وزارت امور شرکت را به یک برگ از مالیات بر درآمد بخش کتاب به ارائه بیچهره داوری مشخص شده شرکت قانون جرائم به فعال اجتماعی فاصله و همچنین از بین بردن اداری نيست.

وزارت را ارتقا خدمات آنلاین آن به شرکت های ارائه شده از طریق آن MCA21 پورتال به طوری که برخی از نقض تحت قانون شرکت می تواند از ظهر از راه دور از طریق ابزارهای الکترونیکی گفت: دو نفر آشنا با توسعه است. این جرائم که ماشین آلات اداری از وزارت مجاز به داوری در, به طوری که کسب و کار می تواند آنها را حل و فصل و پرداخت جریمه یا مجازات که در آن مورد نیاز بدون نیاز به رفتن به دادگاه.

قانون شرکت اصلاح شد سال گذشته به reclassify 16 جرائم مدنی به عنوان پیش فرض و اجازه دهید به داوری افسران منصوب شده توسط دولت به وضع مجازات به جای داشتن برای رفتن به دادگاه برای تصمیم گیری در این موضوع. این جرائم عبارتند از: مسائل مربوط به صدور سهام در تخفیف و به طور پیش فرض در پر بازده سالانه. این ایده در حال حاضر به رسیدگی به این مسائل بدون مدیران شرکت با داشتن یک رابط فیزیکی با مقامات دولتی. علاوه بر بهبود سهولت انجام کسب و کار حرکت است انتظار می رود برای کمک به مقابله با حکومت چالش های ناشی از Covid-19 گیر با استفاده از فن آوری است.

درآمد بخش مالیات در حال حاضر فعال بیچهره و یا از راه دور ارزیابی اظهارنامه مالیاتی برای از بین بردن هر گونه احتمال نامناسب ارتباط بین فردی افسران و پرداخت کننده مالیات که از نظر دولت به عنوان مشتری خود را.

یکی دیگر از لایحه اصلاح قانون–شرکت (متمم) لایحه 2020 که به دنبال decriminalise اضافی 23 جرائم به عنوان بخشی از تلاش برای ایجاد قانون بیشتر ‘انسانی’ و برای بهبود سهولت انجام کسب و کار معرفی شد Lok سبها در فقط – نتیجه بودجه, جلسه مجلس است اما هنوز به تصویب رسید. هنگامی که اصلاحیه پیشنهادی است که گذشت و یا آن را به اثر از طریق فرمان این 23 جرائم نیز تبدیل شدن به واجد شرایط برای بیچهره قطعنامه.

کارشناسان در نظر بیچهره رسیدگی به جرائم ایده خوبی است اما به اعتقاد کسب و کار باید با توجه به تسهیلات برای ایجاد یک ارائه تصویری اگر ارتباط با وسیله دیگر و ارسال مدارک نتواند برای قرار دادن در سراسر صورت خود را در یک راه موثر. “وجود دارد یک تمایز بین آنچه که یک درک و تفسیر با خواندن یک سند و چه درک و تفسیر با کمک های بصری و یا ارائه ویدئو” گفت: Ved Jain, رئیس جمهور سابق, حسابداری, استاندارد گذارنده موسسه حسابداران هند (ICAI).

برای کمک به کسب و کار مقابله با این بیماری همه گیر سرمایه گذاری و امور شرکت ها وزیر Nirmala Sitharaman هفته گذشته اجازه وقت اضافی برای مالیات های مختلف و دیگر قانونی براده و همچنین امداد در اواخر هزینه بهره و مجازات های مختلف پرداخت. در حالی که این اقدامات امداد مربوط به فردی رعایت الزامات وجود دارد نیاز فوری به اعلام یک “سیاه و سفید کردن دوره’ جایی که خرما به علت سقوط در این دوره و تحت قوانین داده می شود به صورت خودکار فرمت گفت: Jain. برای مثال به دلیل مستند شرکت های که می خواهند به ادعای استهلاک منافع با شروع تولید از کارخانه تا 31 مارس قادر به انجام این کار توضیح داده شده Jain.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de