دولت تعلیق ویزا برای مردم سفر از ایتالیا, ایران, کره جنوبی و ژاپن

دهلی نو:
دولت هند به حالت تعلیق ویزا و e-ویزا اعطا شده در و یا قبل از روز شنبه به مردم سفر از ایتالیا, ایران, کره جنوبی و ژاپن موثر بلافاصله پس از یک افزایش در موارد COVID-19 معمولا به عنوان رمان coronavirus در این کشور است.

“کسانی که نیاز به سفر به هند با توجه به دلایل قانع کننده ممکن است به دنبال تازه ویزا از نزدیکترین هند سفارت/کنسولگری” دولت گفت: در تازه مشاوره سفر.

هند تا به حال تعلیق در اعطای ویزا به اتباع چینی در 5 فوریه پس از شیوع در کشور و جدید مشاوره نشان دهنده گسترش سریع موارد در چهار کشور ذکر شده در بالا.

مشورتی صادر شده در روز سه شنبه گفت: در حال حاضر که همه به طور منظم (برچسب) ویزا/e-ویزا (از جمله VoA برای ژاپن و کره جنوبی) اعطا شده به اتباع ایتالیا, ایران, کره جنوبی و ژاپن صادر شده در و یا قبل از 03 آوریل سال 2020 و کسی که هنوز وارد هند ایستاده معلق با اثر فوری. کسانی که نیاز به سفر به هند با توجه به دلایل قانع کننده ممکن است به دنبال تازه ویزا از نزدیکترین هند سفارت/کنسولگری. به طور منظم (برچسب) ویزا /e-ویزا اعطا شده به اتباع جمهوری مردم چین صادر شده در و یا قبل از 05 فوریه سال 2020 متوقف شد پیش از آن. آن را باید در نیروی باقی می ماند. کسانی که نیاز به سفر به هند تحت قانع کننده ممکن است شرایط درخواست برای ویزا به نزدیکترین هند سفارت/کنسولگری.

“به طور منظم (برچسب) ویزا/e-ویزا اعطا شده به تمام اتباع خارجی که سفر به جمهوری مردم چین, ایران و ایتالیا و کره جنوبی و ژاپن و یا بعد از 01.02.2020 و کسی که هنوز وارد هند ایستاده معلق با اثر فوری. کسانی که نیاز به سفر به هند تحت قانع کننده ممکن است شرایط درخواست برای ویزا به نزدیکترین هند سفارت/کنسولگری” مشورتی گفت.

“دیپلمات ها و مقامات سازمان ملل متحد و دیگر سازمان های بین المللی OCI cardholders و خدمه از بالای کشورهای معاف از جمله محدودیت در ورود. اما غربالگری پزشکی اجباری است. مسافران از تمام پروازهای بین المللی از ورود به هند از هر پورت ملزم به ارائه بموقع پر self declaration فرم (از جمله شخصی خاص یعنی گوشی هیچ. و آدرس در هند) و سفر, تاریخ, مقامات بهداشت و مقامات مهاجرت در تمام بنادر ،

دولت همچنین گفت که مسافران (خارجی و هندی) به غیر از کسانی که محدود است از ورود مستقیم یا غیر مستقیم از چین, کره جنوبی, ژاپن, ایران, ایتالیا, هنگ کنگ, ماکائو و ویتنام و مالزی و اندونزی و نپال و تایلند و سنگاپور و تایوان باید تحت غربالگری پزشکی در بندر ورودی. دولت گفته است که هند به شهروندان توصیه به خودداری از سفر به چین, ایران, جمهوری کره, ایتالیا و توصیه می شود برای جلوگیری از غیر ضروری سفر به دیگر COVID-19 کشورها را تحت تاثیر قرار.

پس از آن بود که برای اولین بار منتشر شده در اواخر ماه دسامبر تعداد افراد آلوده در حال حاضر در صدر 90,000 در سطح جهانی و در حالی که بیش از 80 ، 000 از این در چین عفونت در سایر کشورها به ویژه ایتالیا, ایران, کره جنوبی و ژاپن دیده می شود نگران کننده ای افزایش یابد.

کره جنوبی در حال حاضر دارای 4,800 موارد بیشترین تعداد در خارج از چین در حالی که در ایتالیا وجود دارد بیش از 2000 که آزمایش مثبت برای رمان coronavirus. در ایران این تعداد افزایش یافته است به 1,501 از امروز از کمتر از 1000 نفر در روز دوشنبه در حالی که وجود دارد 274 موارد در ژاپن با توجه به اطلاعات موجود در جان هاپکینز پورتال برای این بیماری است.

وجود بیش از 100 مورد در هر یک از ما سنگاپور و اسپانیا و آلمان و فرانسه به عنوان به خوبی. روز دوشنبه دولت هند تایید دو تازه موارد coronavirus یکی در هند و دیگری در Telangana. شش موارد مشکوک به احتمال زیاد شده است شناسایی شده در آگرا که ممکن است در تماس با بیمار از دهلی نو. دولت در انتظار نتایج تست از موسسه ملی ویروس شناسی در پونا وزارت بهداشت گفت: در یک به روز رسانی در سه شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>