دولت آماده پایگاه داده از افسران پزشکی به عنوان covid تست سلامت مادون

اتحادیه سلامت وزارت بهداشت است که هماهنگی مهار این covid-19 همه گیر در هند نشان داده است که پزشکان شناسایی شده از این خدمات ممکن است deputed به اختصاص داده شده covid-19 بیمارستان برای نظارت بر coronavirus وضعیت آنها به عنوان اداری تجربه.

“این گروه از پرسنل آموزش و جمع آوری اطلاعات در مورد پزشکان شاغل در خدمات مختلف. آن است که یک گام در مسیر درست است. اما پزشکان شناسایی درگیر باید بیشتر به مانیتور به جای ارائه خدمات گفت: وزیر بهداشت Preeti سودان.

قرار دارد گسترش عفونت کروناویروس کشیده تا به هند موجود در سیستم بهداشت و درمان نیاز به نه تنها بیشتر در خط مقدم سلامت کارگران به درمان covid-19 بیماران بلکه مدیران با تجربه به تدبیر استراتژی برای بررسی گسترش ویروس.

هند اضافه شده تقریبا 10,000 جدید کروناویروس موارد در 24 ساعت گذشته بزرگترین واحد-روز افزایش, مصرف تعداد کل چنین مواردی به 266,598 روز سه شنبه به عنوان دولت برداشته محدودیت هایی در فعالیت های بیشتر پس از بیش از دو ماه از مستند.

افزایش اخیر در covid-19 موارد در معرض بیآنکه از هند سیستم مراقبت های بهداشتی و کمبود نیروی انسانی به ویژه در دهلی نو و بمبئی. چند کشور از جمله دهلی نو و ماهاراشترا روبرو هستند کمبود شدید پزشکان و پرستاران به طوری که ماهاراشترا درخواست کرالا به ارسال 50 پزشکان با تجربه و 100 نفر از پرستاران برای کمک به مدیریت این بیماری همه گیر در بمبئی هند را بدترین آمار شهرستان.

Unhealthy Quotient

مشاهده تصویر کامل

ناسالم هوش

با توجه به اتحادیه های وزارت بهداشت هند تنها یک دکتر برای 1,445 مردم بسیار کمتر از سازمان بهداشت جهانی (WHO) تجویز حداقل یک دکتر برای 1000 نفر است.

“این (دولت) استراتژی به نظر می رسد به کمک طلب کردن حرفه ای پزشکی است که می تواند بسیج به سرعت خود را داده تعداد محدودی در کشور است. همچنین ما در خط مقدم مراقبت های بهداشتی کارگران در حال حاضر رو به خستگی داده شده است که آنها در پست های خود را برای زمان بسیار طولانی” گفت: ارشد Indian Administrative Service (IAS) افسر درخواست ناشناس ماندن.

دولت نیز در حال حرکت پیش رو با برنامه ریزی از استخدام متخصصان در قرارداد به دم دامنه تخصص های کلیدی در ادارات دولتی.

کارشناسان گفت: پزشکان-تبدیل-مدیران ممکن است واجد شرایط اما نامناسب برای خط مقدم بهداشت و درمان کار می کنند.

“پس از پیوستن به خدمات اداری و برخی از آنها ممکن است از دست رفته تماس با شغل پزشکی به خصوص دست زدن به بیماران است. در چنین شرایطی آنها انجام خواهد شد زیر مطلوب است. حرفه پزشکی به گونه ای است که بهره وری همراه با تجربه. دیگری یکی همیشه می توانید حفظ چیزهای خاصی از کتاب و اینترنت و روشن ، مگر اداری کار دارندگان اخیر تصویب ناشران از آموزش پزشکی از آن خواهد شد یک زمان دشوار برای آنها و برای بیماران نیز گفت: Arup میترا, استاد اقتصاد در موسسه رشد اقتصادی دانشگاه دهلی.

“ما همیشه احساس کردند که مردم پس از تکمیل علوم پزشکی نباید درگیر در خدمات اداری. پس از همه آن است که یک اتلاف منابع که صرف شده در آموزش پزشکی. حال اگر این افراد منتقل شده به بیمارستان آن را ایجاد یک وضعیت های مختلف” میترا گفت.

هند حدود 920,000 واجد شرایط allopathic پزشکان و متخصصان 1.55 میلیون پرستاران و 750,000 پرستار همکاران با توجه به اتحادیه های وزارت بهداشت. علاوه بر این در اطراف وجود دارد 200,000 دندانپزشکان 600,000 AYUSH واجد شرایط پزشکان حدود 1.1 میلیون داروسازان و 700,000 واجد شرایط متفقین و متخصصان مراقبت های بهداشتی از جمله کسانی که در آزمایشگاه رادیولوژی فیزیوتراپی, بینایی سنجی کاردرمانی تغذیه و علوم زندگی.

دولت نقشه برداری نقش هر یک از این کارگران خاص به covid در حالی که همچنین ایجاد یک پایگاه داده بر اساس دسترسی های منطقه و دولت است. نعناع تماس و ایمیل به C. Chandramouli, منشی, اداره پرسنل و آموزش در روز سه شنبه بودند پاسخ داده نشده.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>