دولت می رسد به جامعه مسلمانان پیش از رمضان

دهلی نو:
پیش از این ماه مقدس رمضان آغاز می شود که در 24 آوریل, اتحادیه دولت خواست جامعه مسلمان اجتماعی را حفظ فاصله و برگزاری نماز در خانه.

هفته گذشته مرکز رسیده بود به وقف تخته مسلمان و رهبران مذهبی در سراسر متحده در این رابطه است. دولت خواسته شده است به برگزاری جلسات مشابه با رهبران جامعه به اطمینان حاصل شود که مردم گام از خانه های خود به عنوان ملت می رود از طریق یک سخت سرکوب به بررسی گسترش این بیماری همه گیر.

“دو دور از جلسات انجام شده است و ما سخن گفته اند به چند رهبران مذهبی و وقف تخته. شده است وجود دارد یک تصمیم به اتفاق آرا توسط این رهبران و سازمان های اجتماعی که فاصله خواهد ماند و نماز برگزار خواهد شد در خانه به جای بزرگ اجتماعات در مساجد گفت: امور اقلیت وزیر مختار عباس نقوی در روز سه شنبه. نقوی گفت: این اولین بار نیست که جامعه تا به حال به اتفاق آرا تصمیم به اقدامات احتیاطی به دلیل coronavirus گسترش یافته است. “جامعه مسلمان خود را گرفته و این تصمیم درست مثل آنها در زمان برای Shab e-برات.” دولت هم رسیده اند به اقلیت جامعه است. در حیدرآباد شهرستان مقامات معمولا آماده سازی به جای lakhs از مردم اما این بار دولت اعتراض کرده است به مردم اجتماعی را حفظ فاصله و به دنبال مستند قوانین.

با یک حکومت نظامی از ساعت 7 صبح تا 6 روزانه تا 7 مارس در Telangana حدود دو هفته از رمضان خواهد شد بی سر و صدا. بابا Fasiuddin معاون شهردار بیشتر حیدرآباد شهرداری Corp. (GHMC) به دادگاه تجدید نظر به جامعه مسلمان در روز دوشنبه برای انجام نماز تنها در خانه. Fasiuddin در یک کنفرانس مطبوعاتی با برجسته Muftis و Maulanas بیشتر درخواست مسلمانان به رعایت مستند قوانین و خواسته آنها را به جمع در اعداد بزرگ در هنگام نماز. “به عنوان انسان همه باید پس از نگاه یکدیگر را به خوبی بودن و این مسئولیت ما را برای حمایت از تلاش های دولت در مهار ویروس,” او اضافه شده است.

یونس Y. Lasania از حیدرآباد کمک به این داستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>