دولت هل Covid-19 پژوهش و تمرکز بر راه حل های سریع

دهلی نو: یک روز پس از هند ثبت بالاترین پرش در تعداد موارد تایید شده دولت اجازه داده است تمام ملی آن به آزمایشگاه برای انجام تست بالینی Covid-19 که آلوده حداقل 291 در هند.

تصمیم گرفته شد در این نشست از قدرت کمیته Covid-19 پاسخ co-ریاست Vinod پل, عضو, NITI Aayog و Dr K Vijayraghavan, اصلی, مشاور علمی دولت است. این کمیته تشکیل شد به هماهنگی میان تمام تحقیقات علمی سازمانها به منظور افزایش تحقیق و توسعه در سارس-CoV2 گرفته شده تلفات در جهان است.

در جلسه امروز این کمیته تصمیم گرفت تا اجازه دهد تمام آزمایشگاه های ملی به انجام آزمون بالینی روی کروناویروس جدید بر اساس خود ارزیابی و تمایل به دنبال تاسیس پروتکل و مقررات به عنوان تعریف شده توسط شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR).

آنها می توانند دسترسی به نمونه Covid-19 مربوط به تحقیقات از هر دولت مصوب بالینی تست سایت و یا دسترسی به نمونه های بالينی دریافت شده توسط آنها را برای تست به موضوع اخلاقی مصوبات مورد نیاز برای پژوهش است. آنها مورد نیاز خواهد بود برای به اشتراک گذاشتن نتایج خود را در باز کردن فرمت به طوری که آن را در دسترس برای همه به مطالعه است.

“محققان می خواست به استفاده از این, برای انتخاب طرح و اجرای مهم ترین و فوری و تحقیق و توسعه و اجرای” گفت: دکتر K. Vijayraghavan, اصلی, مشاور علمی دولت است.

آزمایشگاه مرکزی پژوهش های علمی و صنعتی (CSIR) گروه علم و فناوری از جمله دیگر با BSL-3 (ایمنی زیستی سطح) و BSL-3+ امکانات نیز مجاز به فرهنگ این ویروس و خدمت به عنوان اضافی تست و اعتبار سنجی سایت برای پژوهش است. آنها ممکن است بیشتر سهم خود را معرف و امکانات با دیگر آزمایشگاه های ملی برای اطمینان از تمام تلاش ها متمرکز بر راه حل های سریع.

این کمیته همچنین کارگردانی بيمارستان های دولتی به همکاری با این آزمایشگاه به صورت مجموعه ای از نمونه های بالينی در هنگام تصویب اخلاقی در حال حاضر ارائه شده است. اما با تمامی این تحقیقات باید به رعایت پروتکل های پایین گذاشته شده توسط شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR) آن اعلام کرد.

هند در میان پنج کشور که قادر به جداسازی Covid-19 ویروس فشار هموار راه را برای تحقیقات به توسعه مواد مخدر واکسن و کیت تشخیصی.

در همین حال اتحادیه های وزارت بهداشت در روز شنبه تجدید نظر شده راهنمای coronavirus آزمون. “در حال حاضر بدون علامت مستقیم در معرض خطر تماس از تایید موارد باید آزمایش یک بار بین 5 روز و روز 14 از آینده در تماس با فرد آلوده” گفت: Lav Agarwal مشترک از وزارت بهداشت.

او همچنین گفت که دولت به زودی موضوع دستورالعمل برای خصوصی labs برای Covid-19 تست.

“پس از آزمون باز خواهد شد به صورت خصوصی وجود دارد را آشکار افزایش در تست. اما مردم باید برای coronavirus آزمون “مد” و یا به عنوان یک اعتماد به نفس-ورزش ساختمان. پروتکل ها در محل هستند و دنبال خواهد شد” گفت: Agarwal.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر