دولت متصل کردن نقاط ضعف در GST با تجزیه و تحلیل داده: Sitharaman

دهلی نو:
وزیر دارایی Nirmala Sitharaman در روز شنبه گفت: دولت مرکزی است که با متصل کردن نقاط ضعف در خوب و خدمات مالیات (GST) با استفاده از تکنولوژی و کار نسبت به هشت درصد نرخ رشد. او همچنین گفت: میکرو شرکت های کوچک و متوسط (MSMEs) می تواند شکایت اگر بانک انکار آنها وام بدون دلیل.

Sitharaman شد در اینجا به توضیح این بودجه پیشنهاد به تجار و صنعتگران و اقتصاددانان و رسانه ها. به گفته او در طول سه ماه گذشته GST مجموعه بیش 1 لاخ کرور.

او گفت: در GST شورای, دولت, وزیران دارایی گفته بود که با توجه به نقاط ضعف مالیات بر درآمد در حال افزایش است و در حال حاضر که در حال وصل.

GST مجموعه در طول ماه های نوامبر و دسامبر 2019 حدود 1,04,000 کرور و 1,03,000 کرور بود و در ماه ژانویه آن را 1,11,000 کرور گفت: آجی بوشان Pandey درآمد ،

با توجه به Pandey دولت با اقدامات مختلف مانند استفاده از داده ها تجزیه و تحلیل داده ها از مالیات بر درآمد براده صادرات و واردات و شناسایی که در آن مالیات پرداخت نشده.

اشاره به این که در مورد وجود دارد 1.20 کرور اشخاص ثبت شده تحت GST او گفت: پرچم قرمز گزارش آماده هر ماه و پیام های SMS در حال ارسال به کسانی که در آنها پرچم قرمز گزارش شده است.

Pandey گفت: اگر پرداخت مالیات و مالیات ناشی از تفاوت بزرگ نسبت به مالیات دهندگان و همچنین مقامات مالیاتی مطلع شوند. “این منجر به بالاتر مالیات, مجموعه,” او گفت:.

به گفته او دولت ادامه خواهد داد به استفاده از رویکرد هدفمند و همچنین استفاده از اطلاعات تجزیه و تحلیل و هوش مصنوعی است.

وقتی پرسیده شد که در مورد انتظار GST غرامت از 4,000 کرور به تامیل نادو Sitharaman گفت: این امر می تواند تنظیم در دو ماه و به دلیل هدفمند است و در دولت به تنهایی.

در آوردن بنزین و دیزل تحت GST رژیم او گفت: GST شورا متشکل از وزرای دولت باید تصمیم بگیرید که در آن و زمانی که آنها به توافق برسند و سپس آن را می تواند انجام شود.

Pandey همچنین گفت: بار مالی لایحه مصوب مجلس دولت را قرار داده و از این روش به دنبال تحت Viwad Se Vishwas’ طرح برای اقامت در انتظار مالیات مستقیم مسائل.

او همچنین گفت که در آن بخش های مالیاتی دولت تا به درخواست تجدید نظر در برابر مالیات دهندگان پس از آن که خواهد خارج شود.

تردید در مورد مالیات جدید دال نرخ است که به نوبه خود هند از صرفه جویی در اقتصاد به صرف اقتصاد Sitharaman گفت که درآمد یک فرد با پول اضافی در دست خود می تواند تصمیم بگیرد چه چیزی برای انجام با آن و دولت نیاز ندارد, راهنمای پس انداز خود را از طریق کسر مالیات.

به گفته او آن است که فقط هشت روز پس از این بودجه برای 2020-21 ارائه شد. آن را برخی از زمان برای دیدن اینکه آیا تقاضای افزایش اقدامات مندرج در بودجه می دهد نتایج.

قبل پرداختن به تجار و صنعتگران Sitharaman گفت: میکرو شرکت های کوچک و متوسط (MSMEs) می توانید شکایت کنید اگر بانک انکار آنها وام بدون دلیل.

Sitharaman گفت: اگر بانک ها در حال انکار وام بدون دلیل و سپس MSMEs می توانید با ارسال شکایت به ویژه مرکز به زودی اعلام می شود.

او گفت: یک کپی از شکایت نیز باید ارسال به بانک مربوطه مدیر. Sitharaman گفت: ذخایر ارز خارجی در سطح بالا به عنوان اصول خوب هستند.

در طولانی بودجه سخنرانی Sitharaman گفت که مقامات در حال کار سخت به آمده با طرح های پیشنهادی برای تمام بخش های جامعه است.

تاکید کرد که اقتصاد کلان, اصول خوب Sitharaman گفت: تمرکز بر ایجاد دارایی ها و سرمایه گذاری در زیرساخت ها است.

قبلا بانک ها با توسل به “گوشی بانکی برای وام disbursal” اعطای وام به “عمو و برادر در قوانین” که منجر به بالا دارایی های غیر نمایشی (NPAs).

“از آن زمان چهار سال برای ما به راه حق NPAs,” او گفت:. Sitharaman گفت: درس آموخته شده اند در مورد چگونه برای جلوگیری از چنین وضعیتی دوباره.

او گفت: دولت نه با توسل به بی فایده صرف. دولت تصمیم گرفته است برای ایجاد دارایی های سرمایه گذاری در زیرساخت ها است. او گفت: هزینه های عمومی باید برای زیرساخت ها است.

این داستان منتشر شده از یک سیم آژانس خوراک بدون تغییرات به متن. تنها تیتر تغییر کرده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر