دهلی نو:
دولت اتحادیه در روز سه شنبه ابراز آمادگی برای ارائه یک محرک های مالی برای jumpstart اقتصاد hobbled توسط coronavirus شیوع جدا از حمایت از بهداشت و درمان و بخش های صنعتی.

“برای فعال کردن دولت به مقدار کافی برای انجام آن در مدیریت پول نقد و دولت متعهد شده است برای پاسخگویی به آن نیاز به مبارزه covid-19 آیا در حساب از مسائل مربوط به سلامت و یا حفاظت از اقتصاد و همچنین ارائه محرک لازم در هر نقطه ای از زمان” امور اقتصادی وزیر Atanu چاکرابورتی گفت. “بنابراین ما بالا بردن منابع نه تنها از بازارهای بلکه از موسسات چند جانبه و خود ما منابع است بشود که پایان” چاکرابورتی گفت: در حالی که اعلام استقراض دولت تقویم برای FY21.

وزارت دارایی تصمیم گرفته است به جلو و بار آن استقراض برنامه با صدور اوراق بهادار دولتی به ارزش 4.88 تریلیون یا 62.56 درصد تولید ناخالص استقراض هدف از 7.8 هزار میلیارد برای FY21 در نیمه اول پایان 30 سپتامبر. در FY20 همچنین وزارت دارایی صادر کرده است اوراق قرضه برای 62.25 درصد از آن-سال هدف از 7.1 تریلیون.

پرسید: زمانی که دولت به طور مستقیم به صدور اوراق قرضه به بانک مرکزی هند برای تامین مالی آن covid-19 مربوط به هزینه چاکرابورتی گفت: “بدیهی است که در قرض گرفتن طرح است.”

وزیر دارایی Nirmala Sitharaman هفته گذشته نورد از یک 1.7 تریلیون بسته امداد مارک تهاجمی تلاش برای محدود کردن آسیب های اقتصادی ناشی از شیوع کروناویروس و مقابله با از دست دادن معیشت میلیون ها فقیر آمار بی سابقه 21 روز در سراسر کشور مستند. تسکین بسته تحت تازگی قاب نخست وزیر Garib Kalyan Yojana با هدف کاهش درد مالی مواجه با کارگران مهاجر, کشاورزان, شهری و روستایی و فقیر و زنان است.

Sitharaman اشاره کرده بود در بیشتر اقدامات در روزهای آینده به derisk اقتصاد است. اکثر پیش بینی انتظار می رود این مستند به تلفات سنگین بر فعالیت های اقتصادی در کشور با رکود در تولید ناخالص داخلی (تولید ناخالص داخلی) در ماه ژوئن سه ماهه. هند شش زیرساخت های بخش رشد 5.5 درصد در فوریه 11 ماه قبل از دولت تحمیل مستند برای جلوگیری از گسترش ویروس.

در طول ماه زغال سنگ و برق خروجی از رشد دو رقمی در حالی که تولید نفت خام و گاز و فولاد قرارداد.

در روز دوشنبه شاخص S&P رتبه جهانی قطع کرده و برآورد آن برای هند رشد تولید ناخالص داخلی به 3.5% از آن برآورد زودتر از 5.2% آن را به عنوان انتظار خسارت به اقتصاد از covid-19 pandemic برای منطقه آسیا و اقیانوس آرام به عنوان شدید به عنوان یک در طول بحران مالی آسیا 1997-98. به معنی دار بودن از درآمد و هزینه های رشد پیش فرض های ساخته شده در این اتحادیه و دولت های مختلف بودجه برای FY2021 به شدت کاهش می یابد به دلیل سریع تشدید بحران کنونی گفت: Aditi Nayar اصلی اقتصاد در Icra Ltd.

“از دست دادن فعالیت های اقتصادی است که انتظار می رود برای تعدیل مالیات مجموعه در Q1 FY2021 که محدود جریان های نقدی از دولت مرکزی و دولت. علاوه بر این هزینه ممکن است به شدت افزایش می یابد در H1 FY2021 به خصوص اگر محرک برنامه های ارائه شده به کسل کننده تاثیر ادامه بحران در معیشت و فعالیت های اقتصادی,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de