دولت برنامه ریزی برای راه اندازی قرعه کشی ارائه تحت GST از 1 مارس

دولت در حال برنامه ریزی برای راه اندازی قرعه کشی ارائه تحت کالا و خدمات مالیات (GST) از 1 آوریل با انجام خوش شانس قرعه کشی هر ماه برای فاکتورها از همه کسب و کار به مشتری (B2C) معاملات.

قرعه کشی طرح است که پیش بینی درآمد بخش به منظور تشویق مشتریان به صورتحساب برای هر خرید که به نوبه خود کمک به دولت در مهار GST فرار.

تحت این طرح درآمد بخش انجام خواهد شد ماهانه خوش شانس تساوی که باید یک سپر جایزه در حالی که وجود دارد خواهد بود دوم و سوم جوایز دولتی عاقلانه رسمی گفت PTI.

“قرعه کشی طرح برنامه ریزی شده است به راه اندازی در مارس 1,” رسمی اضافه شده است.

یک عضو در هیئت مدیره مرکزی غیر مستقیم مالیات و گمرک (CBIC) در ماه گذشته گفت که قرعه کشی ارائه می دهد که طیف وسیعی بین 10 تومان لاخ و Rs 1 کرور.

این مقام گفت: مصرف کنندگان را مجبور به اسکن و آپلود هر B2C فاکتور با استفاده از یک برنامه تلفن همراه است که در حال توسعه توسط GST شبکه (GSTN) که دسته تکنولوژی فقرات GST.

این نرم افزار تلفن همراه خواهد بود ساخته شده در دسترس برای هر دو آندروید و iOS کاربران تا پایان این ماه است.

وجود خواهد داشت نه هر گونه آستانه در فاکتور ارزش به واجد شرایط برای خوش شانس قرعه کشی های رسمی اضافه شده است.

GST که موثر واقع شد از 1 ژوئیه 2017, اتحاد گیرند بیش از یک دوجین مالیات های غیر مستقیم مانند مالیات غیر مستقیم و مالیات بر خدمات است. اما درآمد بخش مالیات غیرمستقیم رژیم برداشت طبق انتظارات به طور عمده در حساب از فرار.

مقامات انتظار قرعه کشی طرح به incentivise مشتریان برای درخواست صورتحساب یا فاکتور در حالی که خرید.

GST شورای است به احتمال زیاد به دامپزشک قرعه کشی طرح در جلسه بعدی خود در گروه 14 مارس ،

طبق برنامه ریزی پول ها برای قرعه کشی طرح خواهد آمد از مصرف کننده صندوق رفاه که در آن درآمد حاصل از ضد احتکار موارد منتقل شده است.

این داستان منتشر شده از یک سیم آژانس خوراک بدون تغییرات به متن. تنها تیتر تغییر کرده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>