دولت عدالت اطلاع Muralidhar انتقال به پنجاب و هاریانا دادگاه عالی

دهلی نو: مرکز اواخر روز چهارشنبه اعلام انتقال دادگستری S Muralidhar از دادگاه عالی دهلی نو شد به پنجاب و هاریانا دادگاه عالی.

عدالت Muralidhar بخشی از تقسیم نیمکت که تا به حال در مترو پلیس دهلی در عدم ثبت نام از اطلاعات گزارش (FIR). او خواسته بود که پلیس دهلی به یک “تصمیم آگاهانه” در ثبت نام از دپو در برابر رهبران سیاسی به اتهام دادن نفرت سخنرانی.

این مورد شنیده می شود توسط یک بخش نیمکت به ریاست رئیس دادگستری DN پاتل.

دادگاه عالی collegium توصیه کرده بود که انتقال از عدالت Muralidhar.

جدا از CJI Bobde, قضات, N V Ramana, Arun Mishra, R F نریمان و R Banumathi بخشی از پنج قاضی collegium.

دادگاه عالی دهلی کانون (DHCBA) در قطعنامه هفته گذشته درخواست کرده بود collegium از دیوان عالی کشور به خاطر تصمیم به انتقال عدالت Muralidhar.

Muralidhar خود را آغاز کرد عمل به قانون در چنای در سپتامبر سال 1984 و در سال 1987 منتقل شده به دادگاه عالی هند و دادگاه عالی دهلی نو.

خود را طرفدار بونو کار شامل موارد برای قربانیان گاز بوپال فاجعه و آن آواره از سدها در Narmada. او منصوب شد amicus curiae توسط دیوان عالی کشور در چند پیل موارد و در موارد مربوط به مجرم در انتظار اعدام هستند.

این مرکز همچنین اعلام انتقال از دادگاه عالی بمبئی در قضاوت عدالت Ranjit بیشتر به مگالایا دادگاه عالی و کارناتاکا بالا قاضی دادگاه عدالت راوی VijayKumar Malimath به Uttarakhand دادگاه عالی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>