دولت آسانسور ممنوعیت هیدروکسی کلروکین صادرات می پرسد DGFT به موضوع اطلاع رسانی

دهلی نو: گروه دارویی (DoP) را تایید کرده است لغو ممنوعیت صادرات از بحث برانگیز ضد مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین با این شرط که تولید کنندگان عرضه یک پنجم از تولید خود را به بازار هند مواد شیمیایی وزیر D. V. Sadanand Gowda گفت: در یک پست در توییتر.

این DoP که می آید تحت وزارت مواد شیمیایی و کود خواسته است اداره کل تجارت خارجی (DGFT) به مسئله اطلاع رسانی به اثر است.

“گروه دارویی تایید کرده است که لغو ممنوعیت صادرات هیدروکسی کلروکین API و همچنین فرمولاسیون. تولید کنندگان به جز SEZ/EOU (مناطق ویژه اقتصادی/صادرات گرا واحد) واحد به عرضه 20 درصد تولید در بازار داخلی است. DGFT خواسته شده است به موضوع رسمی اطلاع رسانی در این زمینه” Gowda توییتی.

این DGFT تا به حال در 4 آوریل, ممنوع صادرات هیدروکسی کلروکین است که استفاده می شود برای درمان covid-19 مبتنی بر شواهد محدود.

دو شرکت هندی, Ipca آزمایشگاه و Zydus Cadila با مسئولیت محدود در جهان بزرگترین تولید کنندگان مواد مخدر است که تبلیغ به عنوان یک پتانسیل coronavirus درمان توسط رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و برخی دیگر جهانی رهبران سیاسی.

از شورای تحقیقات پزشکی هند نیز با استفاده از این دارو برای جلوگیری از عفونت در میان کارکنان بهداشتی درمانی مبتنی بر شواهد نظری که هیدروکسی کلروکین اجازه نمی دهد که این رمان coronavirus یا سارس-COV2 به ضمیمه به سلول.

اما شواهد از اثر خود را به خصوص برای درمان یک منبع اصلی از جنجال با مطالعات هر دو حمایت و مخالفت با استفاده از آن به شدت انتقاد شده است.

هفته گذشته مجله لانست کردهاند یک مطالعه مورد بحث در هیدروکسی کلروکین که گفت: repurposed ضد مالاریا, داروی افزایش خطر مرگ و میر در covid-19 بيمار. این مطالعه کردهاند به دلیل اطلاعات نادرست و به عنوان شرکت که گردآوری داده ها Surgisphere نیست همکاری با نقد و بررسی.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>