دولت را سرعت بخشند شیفت به 100% الکترونیکی تلفن مجموعه سیستم

دهلی نو: حمل و نقل جاده ای و بزرگراه ها وزارت سرعت بخشیدن به روند تغییر کامل الکترونیکی تلفن مجموعه (و غیره) آن را به عنوان آماده برای توجیه تلفات, نرخ, یک مقام ارشد دولت گفت.

“ما در انتظار و غیره سیستم برای ایجاد ثبات به طور کامل به عنوان 100% و غیره از طریق FASTags را افزایش می دهد شفافیت و جذب سرمایه گذاران. آنها (سرمایه گذاران) را دریافت وضوح بیشتر روی ارزش پولی یک بزرگراه پروژه آنها به عنوان پیشنهاد برای آن” گفت: این مقام به شرط ناشناس ماندن.

عقلانی نرخ تلفات خواهد بود بخشی از جدید تلفن سیاست است که در حال آماده شدن است. این سیاست است که تجدید نظر پس از بیش از یک دهه است و انتظار می رود به ترکیب تغییرات پیشنهادی پس از یک بررسی جامع از سیستم.

در سال گذشته گروه مشاوره بوستون (BCG) تا به حال ارائه یک طرح به دولت پیشنهاد بهترین الکترونیکی تلفات سیستم برای کشور است.

“ملی بزرگراه اقتدار هند (NHAI) در حال کار بر روی پیشنهاد سیاست. در حال حاضر تمرکز تعویض و غیره (100%) به طوری که حرکت هر وسیله نقلیه در بزرگراه ها می تواند نظارت” یکی دیگر از مقام دولتی گفت: همچنین در خواست نامش فاش نشود. “این روند می تواند در سراسر سال است.”

بیش از چند ماه گذشته این وزارت به ریاست Nitin کرد بوده است به شدت نسبت به کار اجباری در اجرای FASTag الکترونیکی تلفن مجموعه دستگاه ثابت بر روی شیشه جلو خودرو در سراسر بزرگراه ملی, به هندی بزرگراه های مدرن و کارآمد با استفاده از فن آوری است.

در حال حاضر بیش از دو سوم از تلفات درآمد جمع آوری شده از طریق FASTags دوم رسمی گفت.

اولیه طرح اجباری بود تبدیل همه تلفات خطوط به FASTag خطوط در تمام بزرگراه ملی, موثر, 1 دسامبر 2019 که رانده شد به 15 دسامبر به دلیل مشکلات فنی و به منظور کاهش ناراحتی عمومی.

وزارت آرامش 100% و غیره هنجار و گفت: سه چهارم از خطوط در تلفات و میدان را به FASTag را فعال کنید در حالی که باقی مانده می تواند به عنوان یک مدل ترکیبی.

همانطور که در حال حاضر 535 تلفات میدان مجهز هستند و غیره و تلفات و میدان بود و به mandatorily تبدیل تمام خطوط خود را به FASTag خطوط محرومیت یک هیبرید ، اما از 535 تلفات میدان 65 با معاملات نقدی شده اند كه هم بودن.

اجباری FASTag است که انتظار می رود به منظور کاهش تراکم ترافیک در تلفات میادین و غیر ضروری مصرف سوخت و در نتیجه مهار آلودگی است. آن را نیز قادر می سازد مستقیم cashless معاملات ساخت تلفن مجموعه های شفاف و کمک پلاگین درآمد نشتی.

الکترونیکی تلفن مجموعه از طریق FASTag شد 1,622 کرور روپیه در ماه ژانویه در مقایسه با 536 کرور از یک سال پیش.

FASTag نیز اشاره شد در امور Nirmala Stharaman اتحادیه بودجه نشان می دهد که مرکز تمرکز بر اجرای آن است. “FASTag ساز و ما را تشویق می کند به سمت بیشتر تجاری از بزرگراه های ما به طوری که NHAI می تواند به افزایش بیشتر منابع” Sitharaman تا به حال گفت: در بودجه سخنرانی در 1 فوریه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>