دهلی نو: خیره جدی بهداشت و درمان چالش با توجه به Covid-19 دولت روز یکشنبه در خواست شرکت در سراسر هند به آمده تا با راه حل های بالقوه برای توسعه و حفاظت مبتنی بر خانه تنفسی مداخلات درمانی برای بیماران است.

فراخوان طرح های ساخته شده توسط فن آوری توسعه مدیره (TDB) یک قانونی در بخش علم و فن آوری که به دعوت برنامه های کاربردی از شرکت های هندی و شرکت به آدرس, افزایش تقاضا برای سریع تشخیصی کیت oxygenators و هواکش برای Covid-19 بيمار.

دولت با تمرکز بر حمایت از توسعه سریع راه حل های نوآورانه مانند کم هزینه, ماسک حرارتی مقرون اسکن دستگاه های فن آوری برای مایع از مناطق بزرگ مانند اسپری الکترواستاتیک و همچنین هوش مصنوعی بر اساس راه حل برای تماس با ما ورود سریع تشخیصی کیت قابل حمل oxygenators و هواکش برای نظارت و کنترل گسترش از جدید کروناویروس.

روز یکشنبه تعداد کل موارد مثبت عبور کرده 340 در کشور ثبت یک رکورد سنبله در موارد جدید. با عفونت انتظار می رود به افزایش بیشتر نگرانی وجود دارد که می تواند چالش های سلامت بخش با افزایش تقاضا برای تجهیزات پزشکی.

این طرح های جدید را می توان در وب سایت بر روی وب سایت رسمی توسعه فناوری تخته (TDB) و یا قبل از 27 مارس و پس از آن آنها خواهد بود ارزیابی بر اساس علمی, فنی, بازرگانی, مالی و شایستگی.

هیئت مدیره فراهم می کند کمک های مالی در قالب وام های نرم (تا 50 درصد از هزینه پروژه در 5 درصد بهره ساده در هر سال) حقوق صاحبان سهام شرکت (تا حداکثر 25 ٪ از هزینه پروژه) و یا کمک مالی در موارد استثنایی به منظور تشویق و تجاری, نرم افزار بومی طراحی و توسعه فن آوری و برای تطبیق با تکنولوژی وارداتی به صورت گسترده تر برنامه های کاربردی داخلی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im