دولت اعلام کرد فرار مالیاتی برای هواکش و حفاظت شخصی دنده

دهلی نو:
وزارت مالیه روز پنج شنبه اعلام کرد که واردات هواکش, کیت های آزمایش و حفاظت شخصی دنده به طور موقت معاف از پایه گمرکی و بهداشتی فرایند در پی تقاضای خود را ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

وزارت خارجه در بیانیه ای گفت که معافیت موقت از وظیفه واردات و فرایند را اثر فوری و خواهد بود تا 30 سپتامبر. این بیانیه گفت که این معافیت نیز پوشش می دهد ماسک صورت ماسک های جراحی, شخصی, حفاظت تجهیزات و نهاده ها برای تولید همه این موارد.

پایه گمرکی (BCD) موثر است تعرفه است که به حفاظت از تولید کنندگان داخلی از واردات و بلند کردن اجسام از BCD اجازه می دهد تا واردات به رقابت با تولید محلی آیتم ها در یک سطح میدان بازی. هواکش در حال حاضر جذب BCD از 7.5% و 5% سلامت cess. “این یک مقدار پیش بینی شده و یک خوش آمدید معافیت با توجه به نیاز مبرم به این کالا برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس در هند” گفت: Abhishek جین مالیاتی شریک در ای.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>